Вироби для дітей. Магнітна мозаїка

мозаїка  

Магнітна мозаїка на холодильник

Ігри та іграшки своїми руками
Магнітна мозаїка своїми руками на холодильник. Вчимось та граємо. Прекрасне заняття для дітей поки мама готує.

 

Кухня - в наших будинках займає центральне місце. Саме на кухні члени сім'ї проводять більше всього часу разом. Саме на кухні ми приймаємо гостей. А як часто буває, коли мама готується до прийому гостей, або просто готує сімейний вечерю - дитина крутиться на кухні і не знає чим себе зайняти.
І не важливо який у вас кухонний гарнітур: кухни на замовлення, або дешева меблі - холодильник у цьому приміщенні знайдеться завжди. Саме його і можна перетворити в дитячий ігровий центр.
Пропонуємо зробити магнітну мозаїку на холодильник, з допомогою якої можна не тільки зайняти дитини, коли мама готує, але і перетворити кухонне проведення часу в розвиваючу гру.
За ідею взято інтелектуальна гра Нікітіна "Склади візерунок".

 

Логічна магнітна гра для дітей

Матеріали:
Для виготовлення знадобляться рекламні магніти для холодильника, широкий двосторонній скотч, широкий скотч прозорий і кольоровий папір. В даній композиції використовувалися магніти від соку "Фруктовий сад".

33.jpg51.jpg

 

Спосіб виготовлення:

  • Рекламні магніти нарізаємо на квадратики. Половину квадратів розрізаємо навскоси для отримання трикутників. Із залишків рекламного магніту режим смужки і маленькі квадратики.
  • За допомогою двостороннього скотча приклеюємо до магнітів кольоровий папір, готові кольорові геометричні фігури заклеюємо прозорим широким скотчем.

Магнітна мозаїка готова.