Вироби з шишок. Олені

Майструємо з шишок Вироби з природного матеріалу.
А чи здогадувались ви, що шишки можуть бути відмінним матеріалом для дитячої творчості? Наприклад, вони добре підійдуть, якщо ви хочете зробити оленів.

 

 

З чого можна робити поробки? З паперу, з дерева, з пластиліну. А чи здогадувались ви, що навіть шишки можуть бути відмінним матеріалом? Наприклад, вони добре підійдуть, якщо ви хочете зробити оленів.

 

Матеріали: картон (можна взяти стару коробку з-під взуття), кольоровий папір, ножиці, скотч, фольга, пластилін, шишки різних розмірів, сухий мох і травинки, маленькі гілочки. Для хмар можна використовувати «зайчики» верби. Щоб намалювати іній вам знадобиться біла фарба чи зубна паста.

 

Спосіб виготовлення:

  • Спочатку треба зробити сцену для оленів. Для цього постеліть мох на дно коробки, а на стінку наклейте синю кольоровий папір. Вона буде зоряним небом. Зірки вирізаються з сріблястої фольги. А гарні хмари виходять з квітів верби. Скріпити дві стінки сцени найпростіше скотчем.
  • Самих оленів зробити зовсім не складно. До шишкам - туловищам з допомогою пластиліну прикріплюються гілочки - ніжки, а на головах - гілочки - ріжки. Очі теж найпростіше виліпити з пластиліну.
  • Залишилося нанести останні штрихи. З сухих травинок склеїти дерева, з яких давно опало листя. Фарбою або зубною пастою намалювати іній.

 

2.jpg

Виріб з природного матеріалу "Олені".

Виконав Нарватов Вадим, 8 років, учень класу 2.1. МОУ "Ліцей № 36" Саратов р.

 

Найкраще, що можна зробити, коли олені готові, це знайти казку про них і читати разом з дитиною.

 

Авторська стаття та ілюстрації належать дитячому сайту babylessons.com.ua
При використанні активне посилання обов'язкове.
Подібні вироби:
Конячка. Вироби з каштанів - Осінь багата природним виробним матеріалом, пропонуємо зробити конячку з плодів каштана.
Пафнутій з патисонів. - Пропонуємо виготовити осінню саморобку з патисонів і сушених плодів клена - "вертолетиков".