"Пухнаста" картина

Вироби торцюванняОпис дитячої вироби виконаної в техніці "торцювання".

 

 

 

У сучасних школах стали часто проводити різноманітні виставки та конкурси. Але часто про даному заході батьки дізнаються в останню хвилину. Постає питання: що можна створити зі своїм малюком за настільки короткий проміжок часу? Яку техніку виготовлення вибрати, щоб маленька дитина подужав процес виготовлення поробки самостійно, але при цьому, щоб вигляд у даної роботи був гідним для участі в конкурсі. Існує багато технік для дитячої творчості, але сьогодні ми розповімо про досить новому способі виготовлення вироби з паперу.

 

257.jpg

 

Торцювання - об'ємна аплікація

Пропонуємо створити «пухнасту» картину.
Матеріали для виготовлення: серветки різних кольорів, клей, олівець, щільний аркуш паперу.

 

Попередньо потрібно підготувати нашу картину, намалювавши на папері контур майбутнього шедевра. Не варто малювати занадто дрібні деталі. Теж стосується і їх кількості. Малюнок не повинен бути занадто складним, тим більше, якщо у вас в наявності серветки всього трьох відтінків, як у нашому випадку.

 

258.JPG

 

Якщо ваше чадо непогано справляється з ножицями, можна довірити йому самостійно приготувати "салфеточные" заготовки для картини. Розгорніть серветки цілком і складіть їх кілька штук один на одного. Розріжте стопку навпіл і знову складіть стопкою. Повторюйте цю процедуру, поки у вас не вийдуть квадратики розміром 2×2.

 

Після того, як ви приготували ескіз картини та матеріал для її виготовлення можна приступати до заповнення. Беремо клей і наносимо його на невелику ділянку картинки. Краще всього використовувати клей ПВА, але при його відсутності підійде звичайний клей-олівець. Беремо будь-олівець і один квадратик. Серветку обминаємо навколо олівця і отримуємо щось схоже на маленький стаканчик, одягнений на олівець. Не знімаючи серветки, встановлюємо її в потрібне місце. Ваш квадрат повинен приклеїтися тільки серединкою. Таким чином заповнюємо всю картинку. Трохи часу - і у вас справжня «пухнаста» картина.
З таким шедевром ви напевно зможете зайняти призове місце!

 

259.JPG
Матеріал надано Букреевой Ольгою

 

Схожі статті:

Вироби машинки (транспорт) - Вироби для хлопчиків: кораблики, машинки, човники ...