Розфарбовуємо особи. Дитячий аквагрим для особи. Фото

Дитячий Аквагрим для особи   Чудові фарби для карнавалів та дитячих вечірок. Аквагрим на водній основі - безпечний для дітей, прекрасно лягає на шкіру і дуже добре змивається водою з милом. Вибираємо малюнок, дивимося фотографії приклади і раскрашиваемся.


Діти дуже люблять і розфарбовувати, і самим малювати один на одного. Тому для всіляких дитячих свят тримаєте у себе в будинку набір з фарбами для карнавалу. Навіть якщо вечірок в найближчому майбутньому не намічається, аквагрим - прекрасний привід підняти настрій і собі і своїм близьким.

 

Фарби грим для особи.

З допомогою аквагриму Ви зможете оригінально прикрасити обличчя собі або своєму найкращому другові. Придумайте персонажа і зобразіть його на обличчі за допомогою фарб. З таким набором Ви на кожному святі будете чарівні і неповторні. Фарби легко змиваються водою з милом.

 

Купити

 

Ціна:
Набір з трьох фарб "Левиця" - 194 руб.
Набір з 6 фарб - 374 руб.

  _700.jpg

 

 

Якщо ви новачок в малюванні, то краще для початку брати абстрактні і прості малюнки: візерунки, метелики, клоуни, індіанці - завжди виходять, а от щоб зобразити котячу або тигрову мордочку потрібно спочатку потренуватися. Добре б взагалі, для початку ескіз на папері намалювати, так Ви знизите шанс на помилки, і не доведеться перемальовувати.

 

Малюємо на обличчі. Тигр (кішка)

 

  • На початку наноситься світлий білий грим. Це носа, під носом-щічки, верхні повіки очей, нижня частина підборіддя і контур обличчя. І це не тільки для тигра. У більшості випадків у бодіарт починають зі світлих тонів.
  • Наступний крок - рудим тоном зафарбовується інша поверхня особи. Для нанесення фарби на великі поверхні краще використовувати губку. Якщо у вас в наявності кілька губок і кистей, це полегшить роботу, не потрібно буде постійно мити кисті і чистити губку.
  • Третім і останнім кроком є нанесення чорною фарбою тигрових смужок на щоках, на лобі, кінчик носа, обводимо білі щоки і промальовуємо вуса і точки на щоках. Можна пофарбувати чорним губи, але дитині буде не дуже зручно потім на вечірці харчуватися. Перш ніж нанести шар фарби вже існуючий на обличчі грим, дайте першому шару трохи підсохнути, щоб фарби не розтяглися.

 

012.jpg 012.jpg 012.jpg

Джерело фото: автор гриму Chrys Dawid

 

Як розфарбувати обличчя. Тигр

 

012.jpg 012.jpg 012.jpg

Джерело фото: Mace-up for kids