Розписуємо скатертину і серветки своїми руками

Святкова скатертина та серветки своїми руками Розписуємо скатертину і серветки
Щоб створити осінню теплу атмосферу в будинку можна розписати скатертина та серветки. Вибираємо теплі осінні тони для матеріалу, а в якості малюнка використовуємо справжні листки.

 

 

Осінні вироби >>>

 

Таким способом, описаним нижче можна зробити скатертину, рушники або серветки для святково-оформленого столу. Причому, тематика може бути не тільки осіння, якщо взяти іншу кольорову гаму, то скатертина може бути і весняної або річної, а використовуючи замість листя інший матеріал, можна зробити і зимовий набір текстилю.

 

Осіння скатертину і серветки

Матеріали:
Листя, фарба для тканини (Росія), тканина.

 

Спосіб виготовлення:

  • Виберете самі фактурні листя зібрані на прогулянці. Бажано, щоб у листя були чіткі прожилки і цікаві краю. Листя не сушимо, краще використовувати свіжий матеріал, але навіть якщо ви листочки засушили в книзі, перед використання, просто занурте їх в гарячу воду, щоб вони стали м'якими.

 

Фарби для тканини

 

  • Розстеліть тканина на плоскій поверхні, підкладіть під неї целофанову плівку (розрізані пакети).
  • Приблизно, продумайте малюнок і розташування листя і приступайте до фарбування.

 

розписуємо тканина, малюємо по тканині

 

  • Профарбовуємо лист з боку більш опуклих прожилок фарбою, акуратно прикладаємо на тканину і притискаємо ганчірочкою по всій поверхні листа.
  • Цікавіше, якщо листя фарбувати не однією фарбою, а кількома. Наприклад, жовті краю і помаранчева середина, або частину листа червоною фарбою, а частина помаранчевої з жовтою плямочкою і т. д.
  • Після розмальовки залишаємо тканина сохнути (приблизно 2 години).
  • Після повного висихання пропрасовуємо праскою.

До речі, цю скатертину ми фарбували флуоресцентними фарбами.

 

розписуємо скатертину

 

рамочка своїми руками

 

Схожі статті:
Рамочки з листя своїми руками - Пропонуємо зберегти пам'ять про похід в осінній ліс не тільки в якості фотографій, але і в саморобній рамці, зробленої їх листя, зібраних на осінній прогулянці.
Малюємо картини на тканини флуоресцентними фарбами - Малювання флуоресцентними акриловими фарбами по тканині. Створення декоративних флюро полотен.
Малюємо по тканині. Розписуємо наволочки - Малювання флюоресцентными акриловими фарбами по тканині. Створення декоративних подушок для вечірки.