Малюємо осінь з малюком. Приклад роботи

91.jpgСьогодні надзвичайно важливо навчити дитину за допомогою різних джерел інформації самостійно здобувати знання.

 

 

Хочу показати вам одну цікаву, а головне корисну і просту техніку малювання. Для малюків 3-6 років.

 

Як раз, настала дуже, в природі так багато яскравих фарб, поспостерігаємо за листочками, як вони змінюють колір, як облітають. Що відбувається в природі. Візьмемо на пам'ять з прогулянки кілька гарних листочків додому. Може, на основі таких спостережень у малюка з'явиться справжнє натхнення?! І він захоче зробити чудову листівку, наприклад для бабусі чи тата!

86.jpg

 87.jpg

Заодно розвинемо образне мислення дитини. Що обведена рука, в даному випадку, може бути зовсім не рукою, а деревом, кущем... Трохи додамо яскравих фарб осені. Згадаймо, якого кольору осінь? І вийшла гарна картинка-листівка, зроблена повністю вашою дитиною, самостійно, без особливих навичок у малюванні.

 89.jpg

 90.jpg

Покрокове керівництво:
Дитина обводить свою руку, зафарбовує її, чекаємо поки підсохне, далі беремо 2-3 корки від вина і макаємо в різнокольорову фарбу. У нас була акварель і акрилова. Все повністю довіряємо дитині! Може тому результат роботи їм так подобається!

 

Так само, вивчаємо, що помаранчевий складається з жовтого з червоним. Пробуємо на панелі змішати ці кольори або прямо на самому дереві, метод штампування.
І милуємося результатами, приємного творчості!

 

Схожі статті:

Розписні серветки з тканини. Вироби з дітьми - Розфарбовані серветки з тканини у вигляді сердець стануть відмінним подарунком, зробленим своїми руками до дня Святого Валентина.
Уроки малювання для малюків - Малюнки без контуру. У зв'язку з тим, що у малюків не до кінця розвинена дрібна моторика, їм дуже важко розфарбовувати предмети і об'єкти. Неслухняний олівець або пензлик весь час норовить вилізти за контур, роблячи картинку не такою гарною, як хотілося б.