Малюнки на снігу. Зимові ігри

Дитячі малюнки на снігу

Малюємо на снігу разом з дітьми

Зимові ігри
Зимовий сезон - час для вуличного творчості. Вся земля покрилася білим снігом, неначе спеціально запрошуючи нас його розфарбувати на свій розсуд. Давайте фарбувати сні!

 


Ми вже писали про прикрасу зимових дерев і кущів кольоровим льодом, давайте тепер перейдемо до розфарбовування снігу.

 

Малюємо на снігу

 

Дитячий малюнок

Ми пробували малювати пензлем, губкою, пробували гуашшю і зупинилися на самому простому і швидкому методі. Найкраще малювати на снігу аквареллю, і не пензликом а бризгалкі для квітів. Для малювання підготуйте пульверизатори для квітів або саморобні сикавки з пластикових пляшок. Наведіть них кольорової рідини, наприклад акварелі або ще краще харчового барвника, який продається зазвичай перед великоднем для фарбування яєць і на вулицю. Його потрібно зовсім небагато і колір води відразу стає насиченим.

 

Бризкаючи на кучугури з відстані 20-30 сантиметрів, можна надавати снігу рівномірне забарвлення - тонування, а якщо сикавку піднести близько до снігу - можна малювати контури і чіткі лінії. На верхньому малюнку ми для прикладу намалювали сонечко тільки контуром. Таким методом розпилення можна розфарбувати половину двору точно.

 

Красиво виглядають розфарбовані сніговики. У нас у дворі діти розфарбували снігових баб під діда Мороза і Снігуроньку. У деяких містах у день прощання із зимою на центральній площі влаштовують дитячі конкурси малюнка.

 

Малюємо зерном

 

Малюнок зерном і насінням

 

Є ще один спосіб малювати на снігу, який сподобається не тільки дітям, але і птахам - малюнки зерном і насінням.
Набираєте будь-якої крупи, дрібної і великої, темною і світлою. Можна крупу також розсипати в пластикові пляшки і зробити збоку дірочки, звідки вона буде цівкою висипатися. Якщо намалювати перед вікном, можна буде потім з будинку спостерігати за пернатими шанувальники вашої творчості.

 

Ми будемо раді, якщо ви розмістите наші картинки і текст на своєму блозі чи сайті з активним посиланням на наш сайт Дитячі ігри