Ромашка з ватяних дисків

квітка з ватяних дисківЗавдяки постійно розвивається світової індустрії, з кожним роком майстри-умільці з невгамовною фантазією знаходять все нові і нові матеріали для своїх робіт.

 

 

Крім суперпопулярних пластикових пляшок і старих колісних шин, у справу йдуть різнокольорові пакети для сміття, зубочистки, пакувальний матеріал, одноразова пластикова і картонна посуд. Ще однієї подібної новинкою для різноманітних виробів стали ватяні диски для зняття макіяжу. Вони приваблюють своєю м'якою, податливою текстурою, доступністю і дешевизною. Аплікації, об'ємні дерева, новорічні білосніжні ялинки та найрізноманітніші квіти - все це та багато іншого можна швидко і легко зробити з ватяних дисків.

 

Ми виготовимо ніжну ромашку. Для неї нам потрібні вже згадувані ватяні диски, гуаш або акварель жовтого кольору, щільні нитки, клей, голка і ножиці.

 

Спочатку виготовимо окремі пелюстки, з яких потім і зберемо ромашку. Для цього візьмемо один диск і загорніть його ось таким чином:

 

45.jpg

 

Нижній край отриманої заготовки щільно обмотаємо ниткою білого кольору, щоб вийшло підстава пелюстки. Для квітки знадобиться зробити вісім-дев'ять таких заготовок, підстави яких будуть обматываться однією ниткою, злегка притягує пелюстки один до одного. Зробивши потрібну кількість пелюсток, розкладемо їх по колу.

 

38.jpg

 

Тепер займемося серединкою квітки. Для цього один диск пофарбуємо в жовтий колір, вмочивши його в сильний водний розчин гуаші чи акварелі. Для продовження роботи, потрібно дочекатися її повного висихання, інакше забрудняться інші пелюстки. Заключним етапом буде приклеювання серединки на отриманий квітка.

 

ромашка з ватяних дисків

 

Такі невигадливі, але оригінальні ромашки можна, прикріпивши до тонкою атласною стрічці, пустити вертикально по шторах або ж «розсипати» галявинкою по шпалерах.
Схожі статті:
Аплікація з вати "Зайка з морквиною" - Вата - широко поширений і дуже доступний матеріал, який можна знайти в будь-якому будинку. Вироби з вати робляться швидко і легко, з ними впорається навіть дворічний малюк.
Баранчик. Виріб із яєць і вати - Для того, щоб приготувати оригінальний сюрприз до Великодня, вам знадобиться куряче яйце, пластилін, клей і біла вата.