Сесіль Лупан. Авторська методика розвитку дітей

Методика Сесіль Лупан   Сесіль Лупан (Cecile B. Loupan) - найвідоміша в світі мама, чий досвід виховання власних двох дочок ліг в основу методики раннього розвитку, яка завоювала популярність у всьому світі. Методика Сесіль Лупан допомагає батькам гармонійно і всебічно розвивати дитину, повністю враховуючи його індивідуальні особливості, інтереси і нахили. Основний принцип методики навчання повинно приносити радість і дитині, і батькам.

 


Батьки часто стикаються з проблемою вибору методики виховання та розвитку для свого малюка. Черговий жіночий журнал, книга з розвитку дитини, матуся - сусідка у дворі, свекруха - у кожної людини своя точка зору на цей рахунок. Але тільки Ви самі зможете підібрати найкращу методику для своєї дитини, як це зробила Сесіль Лупан. Ознайомтеся з її книгою, і можливо ви почерпнете багато корисного для себе і цікавого для вашого малюка.

 

14.jpgСесіль Лупан - - автор книги "Повір у своє дитя". Основна ідея, яку пропонує нам автор, полягає в тому, що діти потребують уваги не - опіки, а уваги, інтересу, який їм можуть дати тільки їх батьки.

 

Сесіль Лупан слідом за одним з мудреців повірила в те, що «Дитина - це не посудина, яку треба заповнити, а вогонь, який треба запалити». Вона не ставила експерименти на дітях, не працювала в садах і мед.установах, а просто з любов'ю виховувала двох своїх дочок, піддавала змістовній критиці існуючі методики розвитку дітей і адаптувала їх. Методика Сесіль Лупан не претендує на вирішення всіх питань виховання та не містить рецептів «вирощування геніїв». Її мета - дати поради батькам, які бажають відкрити цей дивовижний світ своєї дитини, починаючи з народження.
Навчання за Сесіль Лупан - це процес, за допомогою якого дитина здобуває нові знання. Основна ідея методики Сесіль Лупан полягає в наступному: діти потребують уваги не-опіки, а уваги, інтересу. На щирий інтерес здатні тільки батьки. Крім того, для малюків вони найкращі педагоги.

 

Особливість розвитку дітей за методикою Сесіль Лупан По суті, метод Лупан народився з її спроб учити дітей по Доману, але на відміну від Глена Домана у неї все більш тонко і індивідуально, вона пов'язує ті чи інші методики раннього розвитку з виникненням у дитини інтересу. Потягнувся до пухнастому килиму, спробуємо показати різницю між хутром і шовком, шкірою та іншими матеріалами. Цікавиться звуками - позвеним на різних інструментах, погремим каструлями. Плюс особливу увагу вона приділяла навчанню плавання з пелюшок.
По книжці Лупан «Повір у своє дитя» можна сміливо займатися вдома, майже всі підручні засоби завжди під рукою.

 

Основні принципи методики Сесіль Лупан

Основні принципи розвитку дитини автор описала в своїй книзі.

  • Будь-яке навчання малюків повинно бути схоже на веселу гру, яку слід припиняти раніше, ніж дитина втомиться.
  • Сесіль Лупан переконує батьків розповідати дитині про все на світі не переживаючи, що дитина чогось не розуміє. Вона впевнена: знання передує розумінню.
  • Велику увагу в своїй книзі Сесіль Лупан приділяє музиці, малюванню, історії мистецтв, іноземним мовам і, звичайно, історії та географії.
  • Батьки - найкращі вчителі для свого малюка.
  • Сесіль Лупан стверджує, що дитині не потрібна обов'язкова щоденна програма занять: кожен день займаючись всім потроху, життя малюка перетворюється на каторгу, а бажання дізнатися більше сходить нанівець. Лупан вважає, що найбільш відповідним базовим періодом для занять є тиждень.

"Той, хто з самого народження своєї дитини, дивиться на нього як на вже сформоване людське істота, а не як на личинку, багато і чітко розмовляє з ним, знайомить його з навколишнім світом, пояснює все, що випадково проходить перед його поглядом; той, хто ставиться до своєї дитини з повагою, заохочує його найменше зусилля, радіє самим незначним успіхам, спонукає малюка задавати питання і з ентузіазмом відповідає на них - така людина вже зробив головне." Сесіль Лупан.

 

 

Книги Сесіль Лупан

Книга "Повір у своє дитя" є дуже цікавою не тільки зі сторони дитячого розвитку, але й розвитку батьків. Дуже часто молоді мами забувають про те, що любов до малюка - це важка праця, щоденний, щосекундний... Мама повинна кожну хвилину бути готова цілком і повністю віддатися своєму малюку, а не відмахуватися від нього іграшками і нянями. На сьогоднішній день дуже не багато батьків готові так самовіддано працювати на благо свого чада, як це зробила Сесіль Лупан. Більш того, вона зробила величезну базу для молодих і майбутніх мам, адже не дарма доведено, що особистість формується в утробі... А багато чи готові віддаватися малюкові, дарувати йому увагу і турботу?

 

Купити книгу сесіль лупан  

Методика раннього розвитку Сесіль Лупан. Від 0 до 3 років

Видавництво: Ексмо, 2009 р.
Тверда палітурка, 224 стор

Купити книгу >>>

 

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина з задоволенням навчався читати і писати, прагнув дізнатися більше, з радістю відкривав для себе світ, методика Сесіль Лупан - те, що вам потрібно!