Казкова осінь. Аплікація з листя

foto14.jpg Осіння пора прекрасна, дивовижна, багатогранна. Різноманіття листочків (жовтих, зелених, червоних) надихає дітей до казкового творчості.

 

 

Осіння пора прекрасна, дивовижна, багатогранна. Різноманіття листочків (жовтих, зелених, червоних) надихає дітей до казкового творчості. Матеріалом для якого є листя, сухі плоди, трава і т. д. Сюжетами таких «листових» поробок виступають, звичайно ж, казкові персонажі, про яких малюки дуже багато знають і зовсім ясно уявляють, якими саме вони повинні бути.

foto12.jpg

"Лісова братва" - осінній "домашнє завдання" з садка - ось така газета з гербарію.
Аня, 4 роки, і її мама, Астрахань р.

 

Для того, щоб зробити казкову аплікацію необхідно підготувати зібрані листочки: висушуємо їх і випрямляємо. Для цього можна покласти у книгу такі листочки, або акуратно погладити праскою. Крім листочків (і можливо інших дарів осені: плодів горобини, наприклад і т. д.) вам знадобиться аркуш паперу або плакат, на який будемо клеїти нашу аплікацію, а також клей ПВА.

foto13.jpg

"Птахи збираються в зграї", Жаркова Маша, 5 років,

МДОУ № 31 "Джерельце", р. Павлово-на-Оке

 

Для початку распрямляем на рівній поверхні папір, викладаємо зверху листочки, гілочки, ягоди - одним словом все, що хочемо приклеїти. Природно, треба викладати впорядковано, у формі тих казкових персонажів або елементів природи, які ви хочете зобразити у своїй роботі (черепаха, білочка, зайчик, лисичка і т. п.). Сюжет аплікації може складатися не з однієї, а з декількох казок або їх елементів. Все обмежується лише вашою фантазією. Коли все викладено на папері повинні чином - по черзі приклеюємо кожну деталь з допомогою клею і залишаємо аплікацію на рівній поверхні сохнути. Після цього - готова аплікація.

 

Подібні вироби:
Всі осінні вироби - З листя, плодів овочів на осінню тему з природних матеріалів.
Вироби з овочів - Осінні вироби з природних матеріалів і овочів