Такса з баклажанів

01.jpgПрийшла пора збирати осінній урожай, а значить, використовувати його у своїх виробах з дітьми. Пропонуємо трохи незвичайний для саморобок матеріал - баклажани.

 

 

Отже, один невеликий баклажан, бажано ідеальною поверхнею і обов'язково з хвостиком, буде використовуватися як тулуб. Кінець іншого плоду довжиною 3,5-4 сантиметри розрізаємо на 4 частки - це короткі лапки такси. Злегка зрізаємо м'якоть з їх верхівок, щоб було зручніше кріпити до тулуба.

Проколюємо кожну лапку зубочисткою і їй же кріпимо до тулуба.

 

03.jpg

Тепер беремося за мордочку. Її зробимо з іншого кінця баклажана також довжиною 4 см з хвостиком. Хвостик обрізаємо під корінь, а підсохлу плодоніжку вирівнюємо ножицями до правильного кола - це носик. Задню частину голови такси прикриваємо вирізаним шматком шкірки баклажани, намагаючись, щоб світлою м'якоті майже не було помітно. Надаючи більш правильну форму голови, всі надлишки можна підрізати ножицями - як виявилося, баклажани відмінно ріжуться. Підігнаний задник закріплюємо на самій голові уламком зубочистки, залишаючи назовні лише її маленький кінчик.

 

02.jpg
На цілу зубочистку насаджуємо голову і прикріплюємо її до тулуба. Залишилося лише вирізати пелюстки вушок і також закріпити їх на голові шматочками зубочисток. При бажанні можна додати очі й кінчик носа горошинок чорного перцю, але і без них такса виглядає, як жива. До речі, закріплена на одній зубочистці, голова песика повертається в різні боки.

 

Підчищаємо всі похибки: стирчать кінчики сірників акуратно підрізаємо ножицями і капаємо на них крапельку чорного лаку для нігтів. Якщо є бажання, можна їм же підфарбувати всі ті місця, в яких видно світла м'якоть - лак непогано лягає на неї - і тоді ваша такса буде ідеального баклажанно-чорного кольору.

 

Схожі статті:

Їжачок. Виріб з овочів - Навесні ми садимо овочі, влітку поливаємо їх у спеку і вкриваємо, якщо стало холодно, а восени збираємо, їмо, пригощаємо друзів і консервуємо на зиму. Буває так, що урожай перевершив всі очікування. Що робити з зайвими овочами?
Виріб з кабачка. Чудо-юдо, риба-кит. - А чому б після прочитання казки вам і дитині не спробувати зробити своє «Чудо-юдо, Риба-кит»?