Вчимося ліпити з пластиліну з дітьми. Уроки для малюків

вироби з пластиліну  

Жучки

Ліпимо з дітьми
Пластилін, не такий вже простий матеріал, тим більше для малюків. Дуже часто, пластилін буває занедбаний, з-за того, що у малюка просто не виходить нічого з нього зробити. Ось кілька ідей, що може зліпити з пластиліну дитина в 3 роки.

 

 

Робота з пластиліном розвиває дрібну моторику, окомір і уяву. крім того, працюючи з пластиліном, людині потрібно представляти свою майбутню модель в тривимірному просторі, що малюкові не завжди по силі. Не беріться з малюком відразу ліпити складні моделі, які самостійно дитина сам не в змозі осилити. Навіть кульки і ковбаски на перших уроках ліплення вже можуть викликати труднощі у дитини, а як слідство цього не зацікавити працювати з матеріалом в подальшому.

 

Жучки

Матеріали:
Картон, пластилін, намистинки, крупа, макарони.

 

малюємо пластиліном Жучок. Божа корівка:

  • На першому уроці вчимося відщипувати маленькі шматочки від пластиліну пальчиками, скачувати в маленькі кульки і прилеплять до картону. В якості основи - червоний картон з розкресленими крилами і головою.

Є ще варіант, намалювати на синьому картоні дерево і будиночок і залеплять білими шматочками пластиліну, зображуючи сніг. Картинка за розміром має бути не дуже велика, щоб дитина змогла завершити роботу до кінця сам.

 

малюємо пластиліном Ще жучок

  • Якщо дитина впорався з сонечком, можна запропонувати йому заліпити весь тулуб жучка, а потім прикрасити його намистинками, бісером або іншим матеріалом для рукодільниць.
    Якщо Ви ще до цього часу не запаслися всілякими намистинками для дитячої творчості, то можете купити бісер поштою, тим більше, що вибір в інтернет магазинах дуже великий. Намистини різної форми, розміру і квітів відмінно підходять для розвитку дрібної моторики.

У цій роботі закріплюємо навички відщипування пластиліну і розмазування його за картонці пальцем. На вирівняну пластилінової поверхні можна помалювати зубочисткою або проштампувати ковпачком від фломастера узорчік.

 

малюємо пластиліном Ще пластиліновий жучок

  • Після того, як з намистинками покінчено, пропонуємо малюкові зробити візерунок на спинці жучка крупою. Нехай дитина сама вибере крупу для прикраси. У цьому жучці ми використовували горох і гречку.
малюємо пластиліном Ще жучок

  • А тепер беремо дитячі фігурні макарони і придумуємо жука "макаронку".

Чим хороші такі жучки - вони невеликі за розміром, і дитині не складе праці закінчити роботу не переутомившись. А там батьки самі вирішать, запропонувати йому зробити ще одного жучка або переключитися на інші ігри.

 

 

Схожі статті:
Півник - нескладна пластилінова саморобка для дітей. Покрокове керівництво в картинках
Жучки з тіста - Ліпимо з солоного тіста сонечок