Заняття математикою з малюками

Математика для малюків Математика для дошкільнят
Розпочинаємо цикл статей, як ми займалися по книзі "Математика і малюки" Звонкина. Заняття та ігри в перший день.

 

 

До цього дня, ми вже займалися математикою з Алісою. Але більшість занять, які пропонують підручники і зошити для дошкільнят, особливої любові до цього предмета у моєї доньки не викликають. Вся література для дошкільнят з вивчення цього цікавого предмета зводиться до вміння рахувати, складати і з'ясовувати, у кого в результаті залишилося більше яблук, якщо одне яблуко Петя з'їв. Всі завдання однакові й просто набридли як мені, так і дитині.
Відмінним придбанням стала книга А. Звонкина "Мылыши і математика", де автор, професійний математик, трохи по іншому намагається прищепити любов до цього предмету уникаючи банального навчання рахунку і рішенню завдань.

 

Книга побудована як щоденник, де кожне заняття в математичному гуртку описуються детально, причому з поясненнями автора, чого він хотів досягти і з відповідною реакцією дітей. Деякі завдання проходили в домашньому гуртку "на ура", інші не пішли взагалі і діти відмовлялися їх виконувати. На цьому досвіді проб і помилок можна побудувати заняття зі своєю дитиною, просто використовуючи цю книгу як конспект занять. Що я і спробувала зробити.

 

Свій досвід занять зі своєю дитиною буду приводити в рубриці “Цікава математика“, можливо, він стане в нагоді і вам.