Аплікація з долоньок. Лось

аплікації для малюківостаннім часом дуже популярно робити зліпки дитячих ніжок і ручок. Майже всі батьки мріють залишити собі на пам'ять відбиток ручки чи ніжки дитини. Час йде, а діти швидко ростуть.

 

 

Це можна зробити, використовуючи відбитки для аплікацій і малюнків. Такі вироби дуже зворушливо отримувати в подарунок. Та й рука не підніметься викинути те, що зроблено з відбитків вашої дитини.

 

Будемо робити лося-чарівну з відбитків двох ручок і однієї ніжки. Нам знадобиться: кольоровий папір жовтого, коричневого і бежевого кольорів, клей, ножиці і червоний фломастер.

Вимальовуємо дві долоньки дитини на жовтому папері так, щоб пальчики були на відстані один від одного. Ніжку вимальовуємо на коричневою папері. Вирізаємо всі частини. Тепер приклеюємо ці частини на бежевий лист: ніжку п'ятою вниз, а ручки так, як ніби це роги лося. Залишилося приклеїти очі і намалювати червоним фломастером ротик і носик.

 

Аплікація з долоньок

 

Виріб цікава тим, що у різних дітей лосі виходять різні: веселі, похмурі, задумливі і забавні. Цікаво порівнювати декілька лосів один з одним, тому що все виглядають по-різному.

Використовуючи техніку обрисовывания долоньок і стоп, можна зробити різні аплікації. Немає межі фантазії - це їжачок, рак або величезний квітка. Все залежить від настрою і польоту ваших думок.

 

Аплікація широко застосовується в мистецтві. В ній використовують папір, тканина, хутро, дерево і інші матеріали. З допомогою аплікації створюють картини.

Дозвольте дитині самій експериментувати і створювати свої аплікації. Це розвине у нього просторове мислення, фантазію і розумові здібності. Може бути він придумає свій новий підхід до застосування долоньок і ніжок в аплікації.

 

Діти залюбки змальовують свої ручки і ніжки. Це заняття приносить радість і веселощі. Хто знає, може саме цей лось стане початком великого майбутнього вашої дитини.

 

Схожі статті:
Листівки з відбитком руки - Чим молодше дитина, тим мініатюрніша вийдуть малюнки. На фото відбиток долоні та пальців трирічної дитини.
Аплікація. Баранчик в траві - Хочеться познайомити вас з однією з технологій, що використовуються у виробах і аплікаціях, яку діти просто обожнюють. Це кульки з серветок.