Аплікація з поролонової губки

34.jpgДля поробки нам знадобляться різнокольорові поролонові губки, ножиці, клей ПВА і чорний фломастер. Тепер необхідно нарізати поролонові губки на невеликі шматочки.

 

 

«Курча на полянці»
Вироби - це не тільки механічне приклеювання, ліплення, вирізання. Вигадуючи сюжет, дорослий з дитиною обговорюють, що вони будуть робити. Дитина фантазує, дізнається нове про навколишній світ, розвивається емоційно. Візьміть кольоровий картон і намалюйте на ньому курчати. Нехай дитина розповість про курчатко все, що знає: хто це, що він вміє робити, чим харчується, де живе. Поруч намалюйте квіти, метелика, що сидить на квітці і бабку, що літає в небі.

 

Для поробки нам знадобляться різнокольорові поролонові губки

 

Для поробки нам знадобляться різнокольорові поролонові губки, ножиці, клей ПВА і чорний фломастер. Тепер необхідно нарізати поролонові губки на невеликі шматочки. Зверніть увагу, що деякі шматочки повинні бути потрібного розміру і форми (ніс курчати, крила метелика). Виріжте з губок самостійно, а решта доручіть дитині. Візьміть поролон, наріжте його на прямокутники і попросіть дитину далі нарізати на маленькі шматочки, з яких ми і будемо робити аплікацію. Дитині 3-4 років потрібна буде допомога, незважаючи на те, що м'яка губка, ріжеться ножицями вона важко. Працюючи ножицями, тренується дитяча рука і розвивається мозок, тому не робіть за дитину те, що він може виконати сам. Але будьте постійно поруч, щоб допомогти дитині в будь-який момент. Діти 5-7 років вже можуть самостійно нарізати потрібну кількість шматочків.

 

Виріб курча

 

Клеєм ПВА замажте всю поверхню курчати. Спочатку приклейте носик, потім акуратно викладіть шматочки жовтого поролону по краю курчати, а потім продовжите покривати всю фігуру курчати шматочками губки. Приклейте курчаті лапки і очей. Аналогічним чином зробіть квіточки і бабку. У метелика спочатку наклейте крила, а потім тіло. Фломастером намалюйте вусики і оченята метелику і бабку.

 

Аплікація з поролону

 

Аплікація з поролону готова. Часу вона зайняла не багато, але при цьому виконання вироби виробляє у дітей посидючість і акуратність, а бачачи результати своєї роботи, дитина вчиться доводити будь-яку розпочату справу до кінця.

 

Автор: Галина
Схожі роботи:
"Пухнаста" картина -Опис дитячої вироби виконаної в техніці "торцювання".
Аплікація. Баранчик в траві - Хочеться познайомити вас з однією з технологій, що використовуються у виробах і аплікаціях, яку діти просто обожнюють. Це кульки з серветок.