Божа корівка з пластиліну

Вироби з пластиліну Вироби з пластиліну.
Створити красиву річ здатні навіть дуже маленькі діти. Наприклад, дитина в 3 роки може зробити відмінну божу корівку з пластиліну.

 

 

Створити красиву річ здатні навіть дуже маленькі діти. Наприклад, дитина в 3 роки може зробити відмінну божу корівку з пластиліну.

 

Матеріали:
Для цього знадобиться пластикова кришечка від сметани або йогурту, готовий малюнок сонечка, пластилін червоного, чорного і зеленого кольору і трохи вашої допомоги.

 

Спосіб виготовлення:

  • Закріпіть у внутрішньої сторони кришки готовий малюнок. Він повинен бути великим і простим.
  • Спочатку зробіть із шматочків пластиліну дрібні деталі. Такі так крапочки на спині, голівку і вусики.
  • Потім з червоного пластиліну зберіть тільце, а в самому кінці з зеленого пластиліну вийде галявина.
  • Коли ви закінчили роботу, отлепите малюнок - основу і переверніть кришечку. Вийде, що ваша божа корівка захищена від пилу і різних механічних ушкоджень.

 

22.jpg

Автор: Вася Дойлов. Вік: 3,5 роки.
Maaam.ru

 

Отриманого жучка можна подарувати друзям, щоб він приносив їм щастя, або залишити собі, щоб щастя було і у вашому будинку.
А ще ви могли б порахувати разом з донькою йди сином, скільки крапочок на спині у сонечка, а потім пошукати інформацію про те, скільки їх повинно бути насправді.
Можливо, сонечко стане першим экспанатом у вашій колекції комах. Велика ймовірність, що скоро вашій дитині захочеться зробити таким же способом павучка або кілька гарних метеликів. Ваше завдання - підказати, що все це можливо.

Подібні вироби:

Вчимося ліпити з пластиліну з дітьми. Уроки для малюків
-Пластилін, не такий вже простий матеріал, тим більше для малюків. Дуже часто, пластилін буває занедбаний, з-за того, що у малюка просто не виходить нічого з нього зробити. Ось кілька ідей, що може зліпити з пластиліну дитина в 3 роки.
Божа корівка. Заняття для дітей - Все про сонечок. Конспект занять для дошкільнят по темі комахи. Чому так називають цих симпатичних жучків? Для чого у нього така яскрава забарвлення? Чим харчуються жучки? А також вироби та вірші для дітей по темі.