День індіанця. Дитяче свято

День індіанця   24 червня В країнах Перу, Болівія, Еквадор відзначають "День Індіанців". Це дуже гарне свято, з красивими костюмами і цікавими народними традиціями. Індіанську тему можна використовувати і для дитячого заходу.

 


Всі свята по місяцях >>>
Свята в червні >>>
Сценарій. День народження >>>

 

День індіанців

  24 червня в Перу, Еквадору і Болівії відзначають свято нащадки корінного населення Америки.

 

 

 

Цікаві факти про Індіанців:

  • Термін «червоношкірі», не має нічого спільного з природним кольором шкіри індіанців. Він походить від звичаю одного з племен, яке першим вступило в контакт з європейцями (в 11 ст. з вікінгами, потім в 16 ст. з англійцями) - розфарбовувати охрою як особа, так і одяг. Це плем'я повністю зникло в 19 ст.
  • Саме завдяки індіанцям у Європейців з'явилися нові продукти: кукурудза (маїсу), картопля, томат, соняшник, какао, тютюн, перець, квасоля, арахіс, агавф, боби, кабачки, та інші культури.
  • Північноамериканські індіанці, як джерело образів, сильно вплинули на романтичний напрям в літературі і кінематографі. Завдяки художнім книжок та фільмів про них середньостатистичний європеєць знає про індійців набагато більше ніж про таких племенах Африки, Азії і Океанії.
  • Назва "Індіанці" виникло від помилкового уявлення Христофора Колумба, який вважав відкриті їм заатлантичні землі Індією.

 

Дитяче свято

 

День індіанця з дітьми не обов'язково відзначати саме 24 червня. Індіанську тему можна використовувати в будь-якому дитячому заході.

 

Костюм індіанця Елементи вбрання: пончо, бахрому, пір'я або тасьма на голові, намиста з природних матеріалів, амулети, лук зі стрілами, спис, сокиру (томагавк). Всі ці деталі цілком можна змайструвати з підручних матеріалів. Пончо вирізаємо з мішка, якщо є час і бажання, можна розфарбувати його акриловими фарбами. Пір'я, можна назбирати на вулиці або зробити різнокольоровими з картону. Цибуля - гнучка палиця з натягнутою струною.

 

Бойова розмальовка Обов'язково до цього свята приготувати грим для особи. Якщо ви проводите свято на природі, то й розфарбування може бути теж природна, наприклад вугіллям.
Грим індіанця >>>

 

Святкові конкурси та ігри
Метання м'яча в ціль, гра в дротики, накидання кілець, ловля риби, полювання, розведення багаття, змагання з духовою зброєю. Будь-які рухливі ігри на спритність і пильність.
Конкурс на краще індіанське ім'я. Діти придумають собі справжні індійські прізвиська і пояснять, чому їх так звуть.

 

Оформлення свята
Спробуйте спорудити маленьким індіанцям справжнє житло - вігвам. Вігвам можна зробити з існуючої намети або дитячого будиночка, підвісити тканина на мотузці до гака і закріпити по кутах, використовувати довгі палиці (наприклад від швабр), з'єднавши їх разом і накривши ковдрою, або ж просто накрити тканиною стіл.
Можна прикрасити інтер'єр кулями з нанесеними на них маркером малюнками індіанців.

 

Пісні і танці Можна спробувати виконати справжні ритуальні танці індіанців. Як акомпанемент можна використовувати справжній або саморобний бубон або барабан. Після ритуальних танців можна танцювати під пісню "Справжньому індіанцеві завжди скрізь ніштяк" (група "Нуль").