Для чого потрібен іонізатор повітря?

Для чого потрібен іонізатор повітря? Іонізатори повітря почали пропонувати на ринку порівняно недавно, але вже зараз ці пристрої користуються досить великою популярністю. Чим же це обумовлено? Переваги використання іонізаторів.

 

 

Якщо хтось не знає, то негативні іони, що знаходяться в атмосфері, сприятливі для людського організму. Їх кількість залежить від певних природних умов. В нормальному стані їх кількість коливається в межах від 600 до 50 тисяч іонів на кубічний сантиметр. Найбільше негативно заряджених іонів в кисні гірській місцевості, в соснових борах, ну і, звичайно ж, багатий іонами морське повітря. Саме тому сюди їдуть на оздоровлення люди, які страждають захворюваннями дихальних шляхів. Чисте повітря потрібен усім, особливо дітям, літнім людям, тим, хто багато часу проводить перед монітором комп'ютера, біля екрана телевізора, і хто більшу частину часу проводить у закритому приміщенні.

 

В закритих приміщеннях, негативних іонів в 1,5 десятка менше, ніж належить по санітарним нормам. Все це негативним чином позначається на здоров'ї людини, призводить до серйозних захворювань, передчасного старіння. Благо, що сьогодні є вихід. В адміністративних і дитячих установах, житлових будинках встановлюється мийка повітря, яка допомагає поліпшити якість кисню, знизити кількість шкідливих бактерій в приміщенні.

 

Таке винахід особливо необхідно в дитячих кімнатах. При використанні іонізатора, пил заряджається негативними частками та осідає на підлозі і стінах, а не залишається в повітрі, яким дихає дитина.
Можна навести ще один аргумент на користь встановлення очисника повітря в дитячій кімнаті. Сучасні діти з раннього віку уміють користуватися комп'ютером, і він став складовою частиною дитячого дозвілля. Завдяки тому, що іонізатор знижує електростатичну напругу від включеного телевізора і монітора, тим самим запобігається розвиток багатьох захворювань.

 

Ще один важливий факт - очищувач іонізатор повітря просто необхідний для дітей, які страждають частими простудними захворюваннями і захворюваннями дихальних шляхів.

 

Однак у деяких випадках очищувач повітря не рекомендується встановлювати. У разі виникнення злоякісних утворень. Аероіони покращують обмін речовин, отже, це веде до поліпшення харчування всього організму, в тому числі і кліток злоякісних пухлин. Це в свою чергу призведе до швидкого розвитку раку.

 

Не можна встановлювати іонізатор повітря в кімнаті, де перебуває хворий з підвищеною температурою тіла. Прискорений обмін речовин призведе до підвищення температури, що спровокує погіршення загального стану людини.

 

Схожі статті:
Страхи під час вагітності - Все змінюється в організмі вагітної жінки - гормональний фон, нервова система, зовнішній вигляд. З'являється невиправдана паніка і страхи.
Мікроклімат у дитячій - Облаштовуючи кімнату для малюка, батьки в першу чергу повинні подбати про здоровий мікроклімат в дитячій. Для цього необхідно заздалегідь придбати такий важливий прилад, як очищувач повітря.