Страхи під час вагітності

Все змінюється в організмі вагітної жінки - гормональний фон, нервова система, зовнішній вигляд. З'являється невиправдана паніка і страхи.

 

 

Все змінюється в організмі вагітної жінки - гормональний фон, нервова система, зовнішній вигляд. З'являється невиправдана паніка і страхи. Звичайно, більшість з них пов'язані з майбутнім малюком і боязню йому нашкодити. Не можна носити високі підбори, щоб не спіткнутися, є цитрусові теж заборонено, - раптом алергія, одна сигарета або келих вина можуть спровокувати розвиток страшних каліцтв і хвороб, а переохолодження або задуха викличе просто бурю емоцій у майбутнього малюка. Безумовно, турбота про малюка повинна бути присутня, але наскільки виправдані ці страхи і паніка, які накривають матусю з головою?

 

Перший страх, який долає жінки - це розвиток хвороб та патологій. Адже дитину не видно і що там у нього формується або зростає практично невідомо. Що тут можна порадити? Поменше слухати страшні розповіді, регулярно відвідувати свого лікаря, і балувати себе приємними сюрпризами перукарський салон, прогулянки на свіжому повітрі або перегляд улюбленої комедії.

 

Другий страх - це боязнь, що майбутня матуся не впорається з малюком. Абсолютна нісенітниця. Всі жінки, які сьогодні проводжають дітей в садок, зустрічають зі школи або п'ють за здоров'я молодих на весіллі, були юними і недосвідченими. Можливо, спочатку Вам буде не з руки годувати, купати або сповивати, але з часом, Ви обов'язково пристосуватися і зможете одночасно годувати грудьми, тримати правою рукою малюка, лівою заважати суп, а ногою включати пральну машину або пилосос, обдумуючи при цьому план роботи на тиждень. До того ж, перед пологами, Вам обов'язково організують курси при жіночій консультації, подруги порадять купу хитрощів, а лікарі з дитячої поліклініки підкажуть, як швидше придбати батьківські навички.

 

Третій страх - самі пологи. Народжувати страшно. Чесно. Вибачте, а є вибір? Думати про це коштувало місяців, 9 тому... Але тепер вже немає шляху назад. Подумайте краще не про процес, а про результат. Адже пологи - це всього лише остання перешкода, яка встала на шляху Вашої довгоочікуваної зустрічі з малюком.

 

Ще матусі бояться того, що вони стають некрасивими і несексуальними. Ну, це вже, як у попередньому випадку. Вагітність не буде тривати все життя, я Вам це гарантую. Деяким навіть вагітність і пологи йдуть на користь, і молоді матусі часто виглядають набагато еротичніше бездітних дівчат. Повірте, це чоловіче думку. Материнство надає жінці особливий шарм, жіночу млосність і життєву мудрість, здатні зачарувати будь-якого чоловіка.

 

Схожі статті:
Червоність під очима - Будь-який батько завжди переживає за здоров'я свого малюка. Тому при будь-яких проявах хвороб варто звернутися до кваліфікованого фахівця або лікаря, якому довіряєте.
Що не можна робити вагітним? - Вагітність не хвороба, але все-таки має деякі обмеження. Деякі свято вірять у те, що під час вагітності не можна стригтися і в'язати, наприклад.


Рубрики: Вагітність і пологи, корисні статті
Теги:
2011, Грудень, 30