Іграшки своїми руками.

Іграшки своїми руками. Спрощена техніка пап'є-маше. У цій техніці можна робити навіть іграшки.

 

 

 

Нам завжди хочеться створити затишок і красу у власному будинку. При цьому не у всіх є можливість купити якусь статуетку або фігурку. У цьому випадку ви можете зробити для себе подарунок самі, а ваші діти вам із задоволенням допоможуть.

 

І так, вам знадобитися:
1. Стара газета або папір;
2. Клей ПВА, або клейстер;
3. Фарби або гуаш.

 

Щоб приготувати масу, вам необхідно подрібнити газету. Для цього заняття обов'язково залучайте дітей. Навіть найменші дітки з успіхом справляються з таким завданням. Ні в якому разі не ріжте газету ножицями. У цьому випадку маса вийти більш грубою. Тепер заливаємо наші шматочки гарячою водою і залишаємо на кілька хвилин. Після цього необхідно розім'яти їх в однорідну масу. Для прискорення процесу можете скористатися звичайним міксером.

 

Далі слід злити зайву воду і віджати нашу масу. Таки чином, у вас вийшов грудку мокрої газети. Для того щоб з нього можна було щось зліпити, необхідно зробити його еластичним. Беремо клей або клейстер і невеликими частинами додаємо в масу, при цьому ретельно перемішуємо. Продовжуємо так до тих пір, поки ваша маса не буде нагадувати пластилін. Головне, не перекладіть клею, а то ваша маса вийти занадто рідкою.

 

23.jpg

 

З отриманого матеріалу ви можете зліпити все що завгодно. Звичайно, діти почнуть ліпити іграшки. Дуже добре виходять різні машинки і літачки. Для дівчаток можна запропонувати зробити посуд для ляльок або навіть меблі. Після цього виріб повинен просохнути. Час сушіння залежить від його розміру. Тепер можете сміливо розфарбовувати вироби і покривати їх лаком.

 

13.jpg

 

Такі вироби дуже легкі і не ламаються при падінні. Вони чудово прикрасять кімнату дитини, так і ваш будинок в цілому.

 

33.jpg
Букрєєва Ольга

 

Схожі роботи:
Рамочки з листя своїми руками - Осіннє листя так красиві, але, на жаль, недовговічні. Пропонуємо зберегти пам'ять про похід в осінній ліс не тільки в якості фотографій, але і в саморобній рамці, зробленої їх листя, зібраних на осінній прогулянці.
Казкова осінь. Аплікація з листя - Осіння пора прекрасна, дивовижна, багатогранна. Різноманіття листочків (жовтих, зелених, червоних) надихає дітей до казкового творчості.