Як оформити свято повітряними кулями

композиції з куль Композиції з куль своїми руками
Оформити дитяче свято повітряними кулями можна і самостійно. Ось декілька прийомів, які допоможуть оформити дитяче свято самостійно і зробити його незабутнім.

 

Повітряні кулі. Вироби, фігури та оформлення >>>

 

Для початку необхідно придбати кулі, маленький насос і паперові стрічки для оформлення. Всі ці товари продаються в спеціалізованих магазинах. Не купуйте кулі у відділах супермаркетів, вони не завжди там підходять для моделювання.

Про кульки.

Кожен шар має свій розмір в дюймах. Звичайний кулю має розмір 12 дюймів, поменше кулька - 9 дюймів і маленькі кульки, які використовуються для створення фігур - 5 дюймів. Крім того вони бувають матові і прозорі.

shar4.png

Продаються вони відразу пачками (оптом) по 100 штук. Купивши 3-4 пачки куль 12 дюйма, Ви забезпечите себе кулями на кілька років вперед. За вартістю це набагато дешевше, ніж в кіоску, головне що б кольору підходили. Оптимальний варіант на всі випадки життя: білі матові, блакитні і рожеві (для дитини).

Повітряна кулька і метод зав'язування.
Забудьте про ниточки. Кулька зав'язується на вузлик. Трохи тренування, і у Вас вийде.
Як тільки кулька буде надутий до потрібної величини, необхідно випустити з нього трохи повітря. Далі, потрібно обернути кінець повітряної кульки навколо вказівного і середнього пальців, що б вийшла петля. Вказівним пальцем іншої руки протягуємо кінець в петлю і затягуємо вузлик.

Ось основні композиції з куль, які можна робити самостійно в домашніх умовах.

Квітка.

Самий традиційний серед оформлювачів елемент. Квітку можна прикріпити на стіну, оформити декількома квітками штори або поручні сходів.

shar2.png

Для цієї композиції знадобляться чотири кульки 9" і один 5".
Надуваємо і зав'язуємо всі кулі окремо. Дивимося уважно, щоб великі кулі були одного розміру, можна просто прикладати їх один до одного і в залежності від результату трохи здувати або навпаки піддувати кульки.
Далі пов'язуємо звичайним вузлом два великих кульки разом - це будуть пелюстки.
Покладіть пов'язані пари куль один на інший і перекрутіть їх між собою. Вийшла основа з чотирма пелюстками (так звана "четвірка").
Самий маленький кулька прив'язуємо в центр нашого квітки.

shar1.png

Прикрашаємо квітка паперовими стрічками, трохи підкручуючи їх ножицями. Кріпимо до меблів за допомогою скотча. До карнизів штор за допомогою тих же паперових стрічок.

Люстра.

Це та сама квітка, але до нього додається ще один елемент "четвірка" з куль великого розміру (12").

shar3.png

Таку люстру можна підвісити до стелі або просто розставити такі елементи у дворі. Якщо ви використовуєте "люстру", як вуличний елемент оформлення, то прив'яжіть в підставі "Люстри" маленький (5") кулька з водою, це не дасть розлетітися всієї вашої композиції.Ці елементи часто зустрічаються у професійних оформлювачів святкових інтер'єрів а також оформлення весіль в ресторанах і кафе.

У наступному уроці навчимося робити колони, гірлянди, стовпчики і гелієві арки, букети з повітряних куль. Перейти на урок...