Повітряні кулі. Вироби, фігури та оформлення

  Повітряні кулі завжди створюють атмосферу свята. Круглі, фігурні, фольговані кульки ковбаски - різновидів куль дуже багато.
Вироби з повітряних кульок


Навіть просто надута кулька доставить вашому малюку багато веселощів, а якщо з них ще зробити забавну фігурку, то радості не буде меж. Пропонуємо кілька майстер-класів по скручуванню фігури з кульок для моделювання (ковбасок).

 

Фігурки з кульок ковбасок

 

Квітка
Квітка із повітряних кульок
Квіти
Простий квітка з куль
моделюємо з кульок
Ведмежа з сердечком
вироби з повітряних
Ялинка з кульок

 

Фігурка собачка
Собачка
Тигр з кульок
Тигреня
Жираф з кульок
Жираф
Саморобні м'ячики
Саморобні м'ячики

 

Оформляємо інтер'єр кулями до свята

Уроки майстерності

Композиції з куль "Квітка" і "Люстра"
Урок 1.
Прикраси інтер'єру на свято своїми руками. Вчимося робити стельові та настінні композиції з повітряних куль.
Уроки майстерності "Гірлянди" і "колони" з повітряних кульок
Урок 2.
Вчимося плести гірлянди з кульок. Ефектні композиції для прикраси дитячого і не тільки свята.

 

Приклади оформлення свят у фотогалереї >>>

Поділіться і Ви своїми досягненнями ідеями.

 

Інші ідеї з кулями

 

 

 

Не перелічити всіх можливостей використання повітряних куль, головне, за допомогою них можна створити святковий настрій для себе і близьких в будь-який день року.

  • Моделювання з кульок ковбасок - дуже веселе заняття для діточок. Із звичайного довгого кульки, шляхом простого маніпулювання, виходить симпатична тваринка або квітка. Деякі моделі дитина цілком може зробити самостійно. А деякі, стануть незабутнім подарунком навіть для дорослих.
  • Прикраса інтер'єру. - за допомогою надувних кульок можна швидко перетворити звичайне приміщення в чарівну казку. Розвісьте і розставте повітряні композиції і святкова атмосфера буде супроводжувати вас і ваших гостей не тільки під час свята, але і на фотографіях. До речі, кулями можна прикрашати і на вулиці...
  • Гелієві кулі. - Якщо кулі наповнити газом гелієм, то вони стануть легше повітря. Букет з таких куль - прекрасний подарунок дитині і відмінна композиція для прикраси святкового інтер'єру.
  • Друк і малюнки на кулях.Друк можна замовити в спеціалізованих фірмах, а ось малюнки неважко намалювати і самим. Веселі мордочки з вічками порадують всіх.
  • Досліди з повітряною кулькою. Властивості наелектризованого кульки. Потріть його про волосся або вовняну тканину і притягивайте конфетті, папірці, волосся, металевий дощик. А якщо кулька в наелектризовані стані посипати борошном, то він стане весь білим. Притуліть кульку до вертикальної поверхні (стіни) і подивіться, як довго він зможе там провисати.

І це ще далеко не всі можливості використання куль.


Рубрики: Baby Lessons
Теги:
2010, Жовтень, 25