Коробка з лісом.

17.jpg Вироби з пластиліну.
Отже, з'явилася чергова виріб іграшка - ліс.

 

 

Дитина любить не тільки робити поробки, але і грати з ними. У нас часто подібного роду вироби отримують продовження в іграх. Отже, з'явилася чергова виріб іграшка - ліс.

 

Використовували принесені з лісу колись дари природи. Це можуть бути шишки, гілочки, засушені ягоди, мохи. ( останніх у нас не було, обійшлися шишками Так само нам знадобилися всякі монетки, квасоля, пластилін, набір фарбованих сухоцвітів, зелені круглі серветки і навіть вермішель.

 

Починаємо.
Для основи нашої лісової галявини необхідна тверда поверхня, нехай це буде коробка з-під цукерок.
Наносимо туди пластилінові доріжки, дитина 2-4 років запросто може допомогти розмазати пластилін по поверхні. За допомогою пластиліну робимо ліс з шишок. Грибочки. У мене дитина виявив бажання робити доріжки з вермішелі, ставити рис і квасоля, сипати сухоцвіти, розмазувати пластилін, тобто прийняв велику участь у створенні роботи.
Потім довго грала в «ліс», адже можна заселити його лісовими мешканцями, пересаджувати дерева і гриби в інше місце.

 

Спробуйте просто і корисно. Вироби з природного матеріалу допомагають дитині уважніше ставитися до навколишнього світу, аналізують форму, властивість, вчаться формування перших трудових навичок.

 

Схожі статті:
Казкові герой. Вироби з шишок - Збирати шишки набагато простіше, ніж гриби. Їх завжди багато. Заодно прихопіть каштани, жолуді, сухі листя різних кольорів, старі гілочки, ягідки горобини. Можливо, ідеї виробів народяться ще в лісі.
Акваріум. Виріб-гра - Цю цікаву саморобку можна зробити з малюком від півтора років і старше. Імітація акваріума, ставка, як хочете. Захоплює не тільки виготовлення поробки, але і гра з акваріумом після творчої роботи.