Казкові герой. Вироби з шишок

Майструємо з шишок Вироби з природного матеріалу.
Збирати шишки набагато простіше, ніж гриби. Їх завжди багато. Заодно прихопіть каштани, жолуді, сухі листя різних кольорів, старі гілочки, ягідки горобини. Можливо, ідеї виробів народяться ще в лісі.

 

 

Дуже багато люблять ходити за грибами. А чи любите ви ходити за шишками? Навіщо це треба? Тому що з шишок можна змайструвати дуже багато цікавого і красивого. Такі вироби піднімуть настрій тоді, коли осіння погода засмутить вас.

 

 

6.jpg

"ЗМІЙ ГОРИНИЧ"

виконав Таничев Кирило. МДОУ ЦРР № 10 р. Олексіївка, Білгородська обл.

 

Шишка ідеальна своєю формою. Варто тільки довше подивитися на неї і подумати, на що вона схожа, як з'являються думки про трьохголового Змія. Для його створення вам знадобиться близько 10 шишок і 10 хвилин часу. А ще трохи клею, кольорового паперу, пластиліну і сухі листя на крила. Тільки не забудьте, що у кожної голови свій характер. Нехай вони будуть різні за розміром і дивляться кожна у свій бік.

 

5.jpg

"Жив-був лісовик", виконала Моїсеєва Ліза, 5 років.

старша групи МДОУ "Дитячий сад №4 "Сонечко" ЗАТЕ Світлий Саратовської області.

 

Як тільки ви встигли приліпити шишці очі, вона відразу буде схожа на дідка - лесовичка. Шапочка від жолудя врятує його від холоду. Обов'язково зробіть йому ручки і ніжки, щоб він міг побудувати собі житло із сухого листя і гілок. Віддайте йому свої старі шнурки або котушку ниток, щоб його будинок вийшов міцний. Будьте дуже обережні, коли допомагатимете йому пиляти ножиком колоди потрібних розмірів.

 

Добре, якщо його хата буде поруч з озером. Тоді він зможе ловити собі рибу. Його мережею може стати шматок старої мочалки.

 

7.jpg

"Хатинка на курячих ніжках та інші казкові герої", виконала Мартинова Евеліна, 5 років.

МДОУ "Дитячий сад №4 "Сонечко" ЗАТЕ Світлий Саратовської області

 

 

А ще з шишок виходить ідеальна Баба-Яга. Здається, що вона от-от оживе, накаже хатинці на курячих ніжках встати до лісу передом і взмоет в небо у своїй ступі. Горобинові намиста роблять її дуже весело і зовсім не страшною.
Наша Баба-Яга дуже дружелюбна. У неї навіть є домашня тварина - дракон, Змій Горинич. Він ще зовсім маленький, але може запросто підпалити хатинку, тому вона тримає його на вулиці.

 

Чи знаєте ви, чим гарні вироби? Вони дуже захоплюють. Тільки зробив одну, як вже мрієш про наступну.
Часто матеріал для них валяється в прямому сенсі під ногами, тому це хобі не вимагає значних матеріальних витрат.

 

З готовими виробами можна грати не гірше, ніж з іграшками. Вже в процесі створення можна почати придумувати казку, головних персонажів якій ви зараз робите.
Багато дітей не люблять і погано справляються з завданнями типу «придумай казку новий кінець». Можливо, вони з легкістю зроблять це, якщо казка буде перед очима. Почніть з «Жила-була Баба-Яга...», а ваш син або дочка можуть продовжити. Розповідайте один одному за пропозицією. Робити це можна і в процесі створення казкових героїв, і тоді, коли вони вже готові.

 

Вироби ідеально добре розвивають дрібну моторику. А ще їх можна використовувати, як було написано вище, для розвитку мовлення дитини.

Подібні вироби:
Пугач. Майструємо з шишок. - Пугач - відмінний мисливець. Його дуже складно приручити, зате легко змайструвати самому.
Вироби з шишок. Олені - Шишки добре підійдуть, якщо ви хочете зробити оленів.