Костюм індіанця своїми руками

Карнавальний костюм індіанця   Карнавальні костюми
Цей костюм індіанця для дівчинки може зробити навіть дитина. Робиться такий карнавальне вбрання швидко, і виходить дуже дешево. Згодиться для тематичних карнавальних і маскарадних вечірок в дусі дня індіанця або Хеллоуїна.

 

 

костюм індіанця фото  

Сукня для дівчинки. Індіанець

Напевно, у вас гардеробі, саме в дорослому гардеробі знайдеться кольорова футболка. Зазвичай такі футболки продаються з написами, але це не проблема - футболку завжди можна вивернути навиворіт, де напис не буде видно. Саме таку мамину футболку ми і використовували для виготовлення дитячого індіанського костюма, вірніше сукні.

 

Спосіб виготовлення.

На фото, наведеною знизу, видно схема розрізу трикотажного виробу.

  • Спочатку обрізаються всі краї, рукави і низ футболки (деталь 1). Ці стрічки в колір футболки можуть потім стане в нагоді в якості пояси, стрічки на голову або трикотажних браслетів, так що не викидайте.
  • Після обрізки країв, вкоротити рукава (деталь 2). За допомогою однієї з таких деталей ми після оформимо гордовину.
  • Тепер найцікавіше, робимо бахраму, разрехая на смужки низ майбутнього сукні й рукави. Смужки ріжемо товщиною приблизно 1,5 см і довжиною 10 см - низ виробу і такої ж товщини, а завдовжки до шва - рукава.
  • Щоб бахрома виглядала як шнурки, просто потягніть готову трикотажну смужку, витягаючи її, і вона сама згорнеться в трубочку.

 

Схема (форма) костюма
Схема розрізу футболки

 

А ось наше готове плаття в стилі індіанської вечірки. Додамо аксесуарів - пояс, намисто, стрічку з пір'ям на голову і ваша дитина буде справжнім індіанцем.
Якщо у вас вдома є фарби по тканині, можна розфарбувати низ сукні й рукави орнаментом у вигляді трикутників і ромбів, використовуючи картонний трафарет або штампи виконані з картоплі.

 

34.jpg

 

Неодмінні атрибути індіанця - лук, стріли або топірець. Не забуваємо розфарбувати обличчя.

 

Схожі статті:
Карнавальний чоловічий костюм на Хеллоуїн - наряджаємо тата на страшний свято. Костюм вампіра з павутиною за 5 хвилин.
Всі вироби на Хеллоуїн - рецепти, прикраси, карнавальні костюми, декорації на найстрашніший, але в той же час красивий свято в році.