Червоність під очима

Будь-який батько завжди переживає за здоров'я свого малюка. Тому при будь-яких проявах хвороб варто звернутися до кваліфікованого фахівця або лікаря, якому довіряєте.

 

 

Будь-який батько завжди переживає за здоров'я свого малюка. Тому при будь-яких проявах хвороб варто звернутися до кваліфікованого фахівця або лікаря, якому довіряєте. Однак є такі нездужання, причину яких Ви можете усунути самостійно. Прикладом цього може стати почервоніння під очима. Найчастіше це трапляється у дітей через недосипання, довгих переглядів мультфільмів або ігор на комп'ютері. Насамперед, Вам потрібно нормувати час, проведений дитиною за екраном і навчити дитину контролювати себе. Поясніть дитині, що іноді варто відволікатися від намальованих героїв і виходити на свіже повітря. Ігри з дітьми на вулиці, діти на мальдівах, спільні відвідування розважальних центрів іноді можуть пройти навіть цікавіше, ніж проходження квесту або перегляд чергової серії мультфільму.

 

Дайте дитині добре відпочити і повноцінно виспатися. Повноцінним вважається сон, який триває 7-8 годин. Саме стільки потрібно організму, щоб відновитися після емоційного і важкого дня в садку або в школі. Недолік сну вплине на стан шкіри очей, повіки стануть сухими і дитина почне постійно їх терти, тим самим подразнюючи слизову.

 

Якщо ж проблема почервоніння очей не пов'язана з втомою і перевтомою, то це, швидше за все хвороба, а саме блефарит. Причин виникнення цього захворювання досить багато. Найчастіше винуватцями запалення є мікроби і алергічні реакції. Саме вони «розпалюють» запалення. Тому уважно стежте за тим, щоб дитина лягала спати з чистим обличчям. Адже той жир і бактерії, які накопичуються на шкірі за день, можуть спровокувати розвиток хвороби. Так само блефарит активізується на тлі інших захворювань - конъюктевитов, далекозорості або короткозорості. Хвороба легко і швидко розвивається при порушенні загального стану організму, при поганому і неякісне харчування, авітамінозах, порушеннях обміну речовин, різних хронічних захворюваннях, а так само в результаті глистових уражень організму.

 

При зверненні до лікаря, Вам призначать краплі або ліки. Але в основі багатьох очних крапель - судинозвужувальну дію. Тому трохи полегшити перебіг хвороби у побуті допоможе рушник, змочений у холодній воді. Його потрібно злегка намочити і прикласти до хворих бігають. Холод тут надасть судинозвужувальну лікувальний вплив, а вода зволожує очі.

 

Схожі статті:
Потрібно сповивати малюка? - Деякі сучасні мами впевнені, що повзунки т комбінезони набагато зручніше пелюшок. Адже вони не сковують рухи малюка, та і йому так легше буде розвиватися.
Як виховувати дитину у віці від одного року до трьох років. - Дуже важливо враховувати у вихованні те, що у дівчаток більш добре розвивається соціальне мислення, а у хлопчиків - абстрактне, в процесі формування особистості потрібно це враховувати.


Рубрики: Краса і здоров'я, корисні статті
Теги:
2011, Грудень, 30