Потрібно сповивати малюка?

Деякі сучасні мами впевнені, що повзунки т комбінезони набагато зручніше пелюшок. Адже вони не сковують рухи малюка, та і йому так легше буде розвиватися.

 

 

Деякі сучасні мами впевнені, що повзунки і комбінезони набагато зручніше пелюшок. Адже вони не сковують рухи малюка, та і йому так легше буде розвиватися. Чи дійсно це так? І що краще, комбінезон для немовляти або звичні пелюшки?

 

Фахівці вважають, що у малюків, яким з самого народження надавали можливість рухатися набагато краще розвинене логічне мислення, тактильні відчуття і дрібна моторика. А пелюшка сковує рухи малюка і обмежує його знайомство з навколишнім світом.

 

До того ж у вільному одязі кровоносні судини у малюка циркулюють правильно. А це означає, що теплообмін у вашої дитини не порушується. Що стосується пелюшки, то вона часто стає причиною перегріву або переохолодження малюка.

 

Багато матусі сповивають малюка перед сном, щоб він не будив себе частими рухами рук. Але така поведінка говорить про нервовому перезбудженні малюка і, сповиванням цю проблему не вирішити. В такому випадку краще зверніться до невропатолога.

 

Висновок напрошується один. Вашій дитині набагато зручніше буде без пелюшки. Ну а якщо відкритий простір у новонародженого викликає почуття дискомфорту, то частіше, беріть його на руки, притискайте до себе і ходіть з ним по кімнаті. З часом він освоїться

 

Схожі статті:
Дієта для годуючих матерів - При виробленню грудного молока, велике значення має не тільки його кількість, але і якість. А воно, насамперед, залежить від харчування матері-годувальниці.
Комфортна дитяча одяг зробить малюка щасливим - Існує багато різних видів одягу для маленьких дітей. Але завжди слід пам'ятати, що будь-який дитячий одяг повинна бути якісною і зручною.


Рубрики: корисні статті, товари для дітей
Теги:
2011, Грудень, 30