Ліпимо з солоного тіста будиночок

Ліпимо з солоного тіста будиночокДля різнобічного розвитку дитини необхідно проводити всілякі заняття. Дуже добре зайнятися домашнім творчістю.

 

 

 

При цьому дитина вчиться не тільки працювати з певним матеріалом, але і спілкуватися. Дуже весело проходять заняття по ліпленню із солоного тіста. Під час такої роботи у малюків розвивається дрібна моторика, а діти більш старшого віку розвивають свою фантазію.

 

Для того щоб почати ліпити з солоного тіста вам необхідно підготувати робоче місце і інструменти, які вам знадобляться. Можна скористатися кухонним столом, попередньо застеливши його клейонкою. До речі, такі заняття на кухні дуже зручні: в той час, як мама готує обід або консервує помідори, смачні огірки або кабачки на зиму, малюк ліпить поряд, можливо, ті ж самі помідорчики, огірочки або інші овочі. Так що, радимо тримати напоготові солоне тісто в холодильнику для спільних кухонних времяпровождений.

 

Далі замішуємо тісто. Змішайте в рівних частинах борошно і сіль. Якщо ви хочете, щоб готовий виріб вийшло більш акуратним, можете використовувати сіль дрібного помелу. Тепер частинами додаємо в суміш воду і замішуємо тісто. Воно повинно вийти досить крутим. Для більшої еластичності можна додати трохи олії.Після цього можете приступати до ліплення. Краще, якщо ви будете ліпити на якому-небудь підносі - так вам буде легше перенести готову роботу.

 

255.jpg

 

Ліпити можна все що завгодно. Малюки дуже люблять ліпити квіти і фрукти, а дітям постарше можна запропонувати зробити і більш складну роботу. В процесі роботи використовувати все, що є під рукою - від столових приладів до всіляких форм.Тільки після того, як робота буде повністю закінчена, її слід висушити. Можна просто залишити на пару днів, а можна просушити в духовій шафі з відчиненими дверцятами. Далі приступаємо до розфарбовування вироби. Розфарбовувати можна будь-якою наявною фарбою. Після висихання слід покрити виріб лаком. Дівчинки 7-9 років можуть зробити ароматну фігурку. Досить додати в тісто корицю, а для декору використовувати квітки гвоздики. Після запікання такий виріб перетворює приємний аромат і золотистий відтінок.

 

256.jpg

 

Схожі статті:

Розвиток дітей і щаслива сім'я - як поєднати? - Діти - це наше продовження. Але часом після народження дитини збереження сім'ї дається дуже не просто.
Ігри з сенсорним матеріалом. Благоустрій пляжу> - І ось нам подарували великий набір черепашок, граємо! Просто так розкладати і перебирати черепашки вже стало нецікаво. Потім прийшла ідея створити пляжик.