Микола Зайцев. Методика навчання. Кубики Зайцева

Методика Миколи Зайцева

Ранній розвиток, методики, системи, школи
Дуже багато батьків вже чули про цю методику і знайомі з кубиками, але по мимо навчання читання, Зайцев розробив методику навчання дітей математики, граматики, загальним знанням та англійської мови.

 

 

Микола Зайцев Микола Олександрович Зайцев - Російський педагог новатор
Автор: Методичні посібники та матеріали для навчання дітей читання, письма, рахунку і англійської мови за новою авторською методикою.
Офіційний сайт: Методика Зайцева

 

Основні принципи навчання дітей по Зайцеву.

 

  • Щоб навчитися читати, не обов'язково знати назви літер.
  • По складах читати складно.
  • Людина спочатку навчається писати, а потім читати.

 

кубики зайцева

1. Читання по кубиках Зайцева

“Читання діти освоюють навіть легше і швидше, ніж просмикування шнурків в дірочки і зав'язування їх бантиком. При одній умові: якщо у них є "Кубики Зайцева"."

Кубики Зайцева - це нова методика навчання дітей читання, заснована на читанні слова по складах (не плутати зі складами). На думку автора методики, таким способом можна навчити дітей читати з 2-3х річного віку. Складовою принцип читання - основа Зайцівської методу навчання дітей читання.
Як зробити кубики зайцева >>>

 

Складовые картинки
Складовые картинки являють собою квадратні картонні листи з зображеннями об'єктів з назвами. Назва об'єкта чи предмета написано різними кольорами, які поділяють слово на склади, чорним кольором виділений ударний склад.

 

Математика по Зайцеву

2. Математика

“За пропонованою методикою діти 3-4 років знайомляться відразу з першою сотнею. При систематизованих заняттях знаходять будь-яке число на числовій стрічці, до п'яти років вирішують задачі та приклади на додавання і віднімання в межах ста, знайомляться з множенням і діленням, вивчають таблицю множення, вчаться читати і записувати багатозначні числа, знають назви геометричних фігур і, природно, йдуть далі."

Новаторські Зайцевские посібники та матеріали: Лічильні палички Зайцева, Методичні посібники "Тисяча +" і "Мільйон +", Гра "Орнамент", "Платонові тіла", навчальний посібник "Тверда валюта" та ін.

 

Англійська Зайцеву

3. Англійська мова

“Можливість здійснення помилок дорівнює нулю, оскільки скрізь діє один чіткий алгоритм - все, що не вписується в рамки умов, відкидається. "

Методика спростила процес вивчення англійської мови, уклавши всі граматичні та фонетичні особливості правила в струнку систему схем і таблиць. Така допомога підійде для занять дітей 7 років, так і дорослих людей.

 

Каліграфія

4. Каліграфія

“Безотрывное лист веде до статичної перенапруження в сидячому положенні, надмірного схиляння голови, затримок дихання із-за боязні зробити помилку. Після п'ятнадцяти хвилин сучасного чистописання дитина знаходиться в стані, близькому до приступу стенокардії. "
Доктор медичних наук В. Ф. Базарний

Нова методика освоєння каліграфії по зайцеву повністю відійшла від традиційної методики навчання. Основний слоган у прописах "Пишу красиво" - Ні строчки нудною не читати, ні строчки нудною не писати!
У прописах спочатку діти тренуються на великих літерах, поступово переходячи на маленькі. У прописах кожна літера розташована на окремому аркуші і розкладена на кольорові елементи. Колір визначає послідовність прописування. Стрілочки вказують напрям виконання.

Інші авторські методики:
Методика Глена Домана
Марія Монтессорі


Рубрики: Методики раннього розвитку
Теги:
2010, Травень, 12