Виріб із капусти. Осінь

Вироби з овочів Вироби з овочів.
Можна з капусти зробити осінь? Звичайно, якщо включити фантазію і мати під рукою все необхідне.

 

 

Можна з капусти зробити осінь? Звичайно, якщо включити фантазію і мати під рукою все необхідне.

 

Матеріали:
Щоб зробити скульптурний портрет осені, треба мати качан капусти, ягоди червоної і чорноплідної горобини, а так само шипшини, насіння ясена, гарбуза, дині, кавуна. В якості допоміжних матеріалів знадобляться зубочистки, пластеин, тонка мідна дріт, кольоровий папір і фарби.

 

67.jpg

 

Спосіб виготовлення:
Легко здогадатися, що качан буде головою осені. Залишається тільки пожвавити і прикрасити його.

Першим кроком можна зробити осені оченята. Їх легко вирізати з кольорового паперу, а зіниці-ягідки найзручніше закріпити за допомогою зубочисток. З насіння ясена вийдуть красиві вії.
Якщо нанизати на мідну дріт рябинки, то вийдуть оригінальні сережки. З насіння гарбуза і кавуна можна зробити за допомогою пластиліну квіточки, які прикрасять зачіску осені. Так само цікаві прикраси для зачіски вийдуть з розфарбованих насіння ясена і ягід чорноплідної горобини.
З ягоди шипшини вийде кокетливий носик. Усміхнений ротик робиться, як і сережки, з мідного дроту і рябинок.
Останнім штрихом стануть намисто. Зробити це зовсім не складно, якщо залишилися ще ягоди горобини і чорної смородини, а так само дріт.

Ось і готова красуня-осінь! Їй можна прочитати вірші або відгадувати з нею разом осінні загадки. А ще її можна намалювати.

 

68.jpg

 

Джерело: Блог виховательки Олени Дойловой.
Учасники творчого процесу: вихованці ДНЗ

 

Подібні вироби:

Їжачок. Виріб з овочів
-Навесні ми садимо овочі, влітку поливаємо їх у спеку і вкриваємо, якщо стало холодно, а восени збираємо, їмо, пригощаємо друзів і консервуємо на зиму. Буває так, що урожай перевершив всі очікування. Що робити з зайвими овочами?
Виріб з кабачка. Чудо-юдо, риба-кит. - А чому б після прочитання казки вам і дитині не спробувати зробити своє «Чудо-юдо, Риба-кит»?