Виріб веселий барабанчик

36.jpgВсім відомо, що діти люблять стукати. Неважливо з чого саме і як, головне, щоб був звук. Вони стукають палицею по парканах, ложкою по столу, ногою по підлозі і дверцятами холодильника.

 

 

Давайте дамо їм можливість настучаться вдосталь, надавши повну та безоплатне користування маленький симпатичний барабанчик, який разом з ними і зробимо.

 

Отже, для вироби потрібні: кругла порожня банку-контейнер з-під, наприклад, морської капусти, обрізки, що самоклеїться, ПВХ-паперу (часто іменується «оракал» з назвою фірми-виробника) і ножиці. Щоб приступити до роботи, спочатку слід навести контейнер в «товарний вигляд»: попередньо замочивши його в гарячій воді, ретельно очистити кришку від етикетки.

 

для вироби потрібні

 

Тепер звернемо свою увагу на самоклеючу папір. На її зворотній стороні є розмірна сітка у вигляді квадратиків. Маленькій дитині легше всього буде вирізати і скласти саме орнамент із квадратиків (завдяки розмітці вони вийдуть однаковими). Спочатку наріжемо кілька різнокольорових стрічок шириною в один квадратик, а потім, розрізаючи кожну, запропонуємо дитині самому наклеїти їх на кришку барабанчика в довільному порядку. Одну зі стрічок можна пустити по бічній стороні баночки для прикраси.

 

наклеїти їх на кришку барабанчика

 

Закриємо банку кришкою. Ось і все: наш прикрашений міні-барабанчик готовий. Замість барабанних паличок використовуємо олівці або корпуси непотрібних фломастерів. А якщо з'явиться бажання створити більш складний візерунок, дорослий може вирізати заготовки з оракала, а наклеїти квіточки, гуртки і листочки довірити маленького музиканта.

 

Це інструмент відноситься до дитячих шумовим інструментів

 

Це інструмент відноситься до дитячих шумовим інструментів, проте найприємніше, що такий барабанчик особливого шуму (а значить і невдоволення бажаючих відпочити в тиші членом сім'ї) у вашій квартирі не зробить. Стукайте на здоров'я!

 

Схожі статті:
Тактильний мішечок. ігри своїми руками - Гра "Тактильний мішечок". Розвиваюча гра своїми руками на розвиток пам'яті, дрібної моторики і тактильних відчуттів. Для дітей від 2-3 років. (методика Марії Монтессорі)
Ігри своїми руками. З баночок і кришечок - Напевно, в кожній сім'ї є величезна кількість баночок з-під молока, кефірів, йогуртів та іншого. Пропонуємо зробити простеньку гру для малюків.