Розвиваючі ігри Воскобовича

Розвиваючі ігри Воскобовича Методика В'ячеслава Воскобовича
Зараз, його технологія застосовується в багатьох дитячих садках, так як вона дуже добре тренує у дітей логічне мислення і дрібну моторику.

 

 

Як відомо, більшу частину часу діти проводять у грі, відповідно завдання батьків зробити так, щоб діти граючи могли і розвиватися як фізично, так і інтелектуально. Ось для цих цілей як не можна краще підійдуть розвиваючі ігри В'ячеслава Воскобича. Його технологія розвивальних ігор з'явилася з появою його дітей, як раз в той момент в країні було важко знайти в магазині хорошої іграшки, тому йому довелося робити їх самому. Зараз, його технологія застосовується в багатьох дитячих садках, так як вона дуже добре тренує у дітей логічне мислення і дрібну моторику.

 

У даній технологи розвиваючих ігор, існує дуже багато відмінних особливостей, порівняно з іншими система раннього розвитку дітей. По-перше, в ці ігри можуть грати діти різного віку, немає конкретно заданого діапазону віку. По-друге, граючи в ці ігри, дитина, сам того не помічаючи, починає запам'ятовувати букви та цифри, кольори і розміри, форми і обсяги. Дитина тренує своє логічне мислення, пам'ять та увагу. Одночасно з цим діти вчаться говорити, розвивають дрібну моторику.

 

Розвиваючі ігри Воскобовича як би дозволяють, як дітям, так і дорослим, втілити в життя всі ті задуми, які крутяться у них в голові, одним словом перетворять фантазію думок в дійсну реальність. Вкрай важливо у цей період грати з дітьми і давати їм більше інформації на «вбирання», так як в юному віці, діти, як губки вбирають інформацію у себе завдяки тому, що саме в цей період у них дуже сильно піддається розвитку вербальний інтелект, тобто, той, який вони отримали з народженням. Для цього дітей можна водити по виставкам, паркам, читати їм книжки, та й просто частіше гуляти з ними по вулиці.

 

Олександр
Схожі статті:
Огляд методики Марії Монтессорі - Даний метод допомагає розвитку координації рухів у дітей.
Кубики Зайцева - Ця методика отримала дуже широке застосування завдяки тому, що її можна використовувати навіть у домашніх умовах.