Реклама на сайті

_1006.jpg  

Реклама на сайті.

Будемо раді бачити Вас в якості рекламодавців на нашому сайті. Банери, контекстна реклама, рекламні статті.
Статистика, умови розміщення.


babylessons.com.ua - сайт спрямований на розвиток і виховання дітей. Ігри і заняття з дітьми, вироби, огляд дитячих товарів. Тіц 130, pr3, відвідуваність від 17000 унікальних відвідувачів в день.

 

Для інтернет-магазинів іграшок/дитячих товарів.

 

1. Огляд товару.

Пропонуємо Вам розмістити огляд Вашої іграшки з кнопкою "Купити" (посилання на конкретний товар в Вашому інтернет-магазині). Анонс нових оглядів виводиться на титульній сторінці сайту і в сайдбарі на всіх сторінках протягом 2 тижнів. Фотографії та текст для огляду готується після ознайомлення з товаром. Умова розміщення огляду - Рекламована іграшка/товар (від 500 руб) з доставкою до Волгограда.

 

Приклади: огляд 1, огляд 2, огляд 3.

 

 

2. Конкурси на проектах babylessons.com.ua і Maaam.ru + огляд товару.

Maaam.ru - проект для вихователів і батьків дітей дошкільнят. (від 7000 у день)

Пропонуємо Вам стати спонсором дитячого творчого конкурсу. Рекламні банери конкурсу висять на титульних сторінках сайтів babylessons.com.ua і Maaam.ru, а також невеликі банери розміщуються на більшості сторінок в сайдбарі. Статті з описами конкурсів і активними посиланнями на спонсора залишаються назавжди. Умови для спонсорів - 4 призу + доставка (в межах Росії). Один із призів буде розміщено у рубриці "Огляд товару" .

 

Адреса для зв'язку: ru1forum@gmail.com (З поміткою "огляд товару (спонсор конкурсу) на babylessons.com.ua")


Рубрики: Baby Lessons
Теги:
2010, Березень, 17