Куля з паперу

19.jpgВсі діти мріють про чари, та й дорослі теж. Можна перетворити звичайний папір в магічний куля. Використовувати його можна в багатьох випадках: для прикраси інтер'єру на будь-яке свято або для подарункової упаковки.

 

 

Його я навчилася робити, коли мені було 7 років. Робили ми його в школі з тонкого паперу, яка називалася калька. Мені тоді здавалося, що виходить щось незвичайне і прекрасне.

Зараз вибору паперу безліч, тому можна експериментувати з фактурами і квітами папери.

Нам буде потрібно: будь-який папір, ножиці, клей. Ми взяли пакувальний папір. Вирізаємо вісім кіл одного діаметра. Для цього використовуємо блюдце і олівець. Єдина незручність, коли робиш кола з пакувального паперу - це те, що вони загортаються. Потім надрізаємо всі кола на вісім рівних частин, не доходячи до середини кола.

 

26.jpg

 

Далі звертаємо кожну частину кулечком, а край заклеюємо клеєм. Частини стали схожі на бурульки. Тепер всі вісім кіл склеюємо між собою або прошиваємо ниткою з голкою.

 

35.jpg

 

Якщо склеїти кілька кіл, то можна використати їх як квітка для подарункової упаковки. А якщо зшити ниткою, то вийде куля, який стане прикрасою новорічної ялинки або лампи в будь-якій кімнаті. Краще проклеїти клеєм в обох випадках, тоді наш куля або квітка не розпадеться.

 

43.jpg

 

Можна робити кола різних діаметрів і розрізати на різну кількість частин. Чим більше частин, тим складніше скручувати кульочки, але тим акуратніше виходить квітка.

 

19.jpg

 

Ця саморобка більше підходить для дітей шкільного віку, тому що робота копітка і не швидка. Роблячи такий куля з паперу, дитина вивчає геометричні фігури, а значить, що розвиває математичні здібності.

Будь-яка виріб приносить багато користі як дорослому, так і дитині. Тому треба частіше з дітьми займатися творчістю.
Ольга Сергіївна

 

Схожі статті:
Метелик з паперу - Пропонуємо такий варіант спільної роботи з дитиною: яскрава незвичайна метелик з використаної упаковки від квітів.
Орігамі. Ялинка з паперу до Нового року - Ця виріб чудово підійде до Новорічних свят. Паперовими ялинками можна прикрасити святковий стіл, новорічну ялинку або просто віднести в школу або садок на конкурс новорічних виробів.


Рубрики: Вироби з паперу, Вироби з дітьми
2012, Липень, 25