Спірограф. Ігровий набір

Набір для малювання

Спірограф

Опис, відгуки, фото
Старше покоління побачивши цю іграшку відразу згадують свої спірографи, які продавалися в Радянських канцтоварах. Нещодавно виробники іграшок відновили виробництво лінійок-спірографів, поліпшивши старі моделі.


Набори для творчості >>>

 

У дітей спірограф розвиває уяву, фантазію, творче та логічне мислення, здатність до малювання, моторику рук і координацію руху кисті. Покращує характер почерку і збільшує швидкість письма. Вчить моделювання квітів і просторового мислення. Удосконалює естетичні здібності і підвищує інтелект.

Набір для творчості
Гра для створення геометричних візерунків.
Вік: від 4 років
SES Creatіve; Голландія

 

Купити

 

 

Опис ігрового набору

Матеріал: пластик.
Виробник: Голландія
Склад: Основа з лінійкою, 3 зубчастих кружечка, 3 ручки, блокнот для малювання.

 

ВІДГУКИ
Крім двох кіл у лінійки є прямокутна проріз для маленького зубчастого колеса за допомогою якого можна малювати прямокутні візерунки. Також вся лінійка по периметру теж має зубчики, що дає можливість намалювати всілякі ажурні рамки.

 

З Вікіпедії: Спірограф - дитяча іграшка, що складається з пластмасової пластини з вирізаними колами різних діаметрів і набору коліс меншого діаметру з отворами. Краї кіл і коліс зубчасті, щоб запобігти прослизання. Метод використання: пластина прикладається до аркуша паперу, всередину обраного кругового отвору міститься одне з зубчастих коліс, в один з отворів якого вставляється кулькова ручка або олівець. Потім зубчасте колесо, що приводиться в рух легким натиском на пишучий елемент, який залишає на папері красивий спіральний слід.
Джерело: Вікіпедія Іграшка - спірограф

 

Якщо дитині 3-4 рочки, то для якнайшвидшої адаптації та зміцнення кисті руки треба починати малювати з центральних отворів коліщаток. А потім по спіралі: від середини до краю зубчастих коліщаток.

поступово дитина розвиває координацію руху кисті, моторику руки. Запам'ятовує, яка фігурка, що малює. А через день-другий вивчить, які візерунки робить кожен отвір на будь-якому коліщатку або фігурці. Тепер вже можна приступати до комбінування кольоровими ручками. Починаємо моделювати теплі тони (червоний, жовтий, зелений) з холодними (синій, блакитний, фіолетовий). Ще трохи часу і з'являються гармонійні візерунки, і ви разом з дитиною опановуєте таємницею кольору.

Ось тут і настає час для отримання просторових малюнків. З допомогою зафарбовування ближнього або дальнього фону на візерунку, створюються об'ємні малюнки. Накладаючи візерунок один на інший і малюнок на малюнок, виходять цілі панорами квітів. І ви все далі і далі занурюєтеся в ваш власний світ фантазії...
Джерело: Про спірограф

 

Історія: Спірограф був винайдений британським інженером Денісом Фішером (Denys Fisher) (1918-2002) в 1962 році. Винахід не допомогло Деніса просунутися в своїй роботі, але воно настільки сподобалося членам його сім'ї, що він вирішив випустити його в якості іграшки. Перші замовники отримали іграшку в 1965 році.

Спірограф був названий кращою навчальної іграшкою світу 4 роки поспіль, з 1965 по 1969 рік.

 

Нові сучасні іграшки для дітей, не поступаюся старим, і навіть дуже часто, перевершують їх і по дизайну і функціоналу. Наприклад дитячі конструктори компанії playmobil - новий відповідь популярним лего конструкторам. Оригінальні моделі: playmobil динозаври, будиночок фермера, замки з принцесами і острови з піратами. Так, що не все нове - добре забуте старе. Дизайн іграшок не стоїть на місці, і це радує.