Таматические заняття. Автомобілі

Вивчаємо машини  

Автомобілі.

Розвиваючі заняття для малюків
Друге тематичне заняття - Автомобілі.
Заняття розраховане на дітей у віці від 2-3 років.
Марки і логотипи автомобілів, деталі машин, лото.

 

 

 

Картки з логотипами

Якщо Вам пощастило і Ви знайшли у магазині картки з логотипами машин - придбайте, Тому що в інтернеті повну добірку знайти важко. Формат картки може бути і не великим. Зображення логотипів можна вирізати з журналів, поступово збираючи потрібну кількість. Також можна познайомиться з марками машин і логотипами на сайтах продажу автомобілів. Наприклад, автомобілі Daewoo, на сайті газети "З рук в руки", там не тільки логотипи, але є і зображення машин. Незабаром ми постараємося зробити і викласти для Вас готові картки для роздруковування.
Найцікавіше застосуванні картками - дитяче лото. Картки роздруковуються у двох примірниках, один з яких розрізається і підписується, а другий примірник залишається не розрізаним. Розрізані картки перемішуються і по одній витягуються з колоди. Принцип гри - як у звичайне лото.

 

Гра "Визнач марку машини"

У цю гру ми граємо з дитиною, коли знаходимося на вулиці. Вгадуємо марки проїжджаючих повз машин або роздивляємося логотипи біля припаркованих автомобілів. Якщо ні я ні дитина емблему не вгадуємо, то запам'ятовуємо, а вдома в енциклопедіях або в інтернеті розшукуємо.

 

Деталі машин

Намалюйте або роздрукуйте на великому аркуші легковий автомобіль. Краще роздрукувати на форматі A3 в лініях, а потім розфарбувати. Підпишіть і вкажіть стрілками всі деталі, які ви знаєте: бампер, лобове скло, двірники, дзеркало заднього виду, колеса, диски, номер, фари, капот, багажник....
Можна також вчинити з картинкою, де зображена внутрішня панель:кермо, тахометр, спідометр, перемикач швидкостей, бардачок....
Повісьте картинку на стіну і підходите до неї кожен день, прочитуючи і показуючи назви деталей автомобіля.

 

 

Творчість

Спробуйте знайти розмальовки з автомобілями, вони продаються зараз у всіх дитячих книжкових магазинах. Можете зробити кілька машинок із сірникових коробочок, або ліпити з пластиліну. А можете скласти машину - коробочку з паперу по нашій кольоровий викройкою. Або навпаки, роздрукувати кілька чорно-білих шаблонів і зробити різнобарвний автопарк.
Докладніше про машинці з паперу. Викрійка >>>