Тематичні заняття. Залізниця

граємо в поїзд   Розвиваючі заняття для дошкільнят
Ігри та заходи для дошкільнят по ознайомленню із залізницею.

 

 

Заняття і ігри для дітей по темі залізниця і потяг.
Розширюємо уявлення, вчимо нові слова.

 

Вивчаємо залізницю   Спостерігаємо навіть Якщо ви не збираєтеся вирушати в подорож, на вокзал з дитиною можна сходити на екскурсію. Подивитися інтер'єр, квиткові каси. Скільки народу їде і приїжджає в наше місто. Хтось у відпустку, а хто навпаки у відрядження. Походіть по платформі, зустріньте поїзд і порахуйте вагони. Якщо вийде, попросіть провідника пустити вас оглянути вагони всередині.

Нові слова: залізнична каса, платформа, провідник, машиніст вагон-ресторан, залізничний шлях, шлагбаум, семафор, стрілки, купе, плацкарт, тамбур, відкидні сидіння, полиці, столики.

 

Гра "Вагони". Виріжте з кольорового паперу кілька вагончиків. Розкладіть їх на столі в рядок - вийшов складовою поїзд, тому, що поїзд складається з вагонів. Тепер нехай дитина відвернеться, а ви поміняйте місцями дві вагона або приберіть один. Потрібно вгадати, якого вагона не вистачає або які не на своїх місцях.

 

Будуємо залізницю. Добре, якщо у вас є набір залізниці "Пико". Ці набори повністю копіюють поїзда з найдрібнішими деталями, до того ж набір можна постійно доповнювати необхідними аксесуарами. Але можна грати і з простими моделями або зовсім з іграшковими потягами. А залізну дорогу прокласти шнурками.
Побудували саму дорогу, вздовж дороги розставляємо будиночки з кубиків, не забуваємо про світлофори, шлагбауми, стрілки. Можна спорудити міст над річкою і тунель.

 

147.jpg

 

Масаж. Займаючись з дітьми - можна згадати дитячий веселий масаж.

Рейки, рейки,
Шпали, шпали,
їхав поїзд запізнілий
З останнього віконця
раптом посипався горошок
прийшли кури поклювали,
прийшли гуси поскубли,
прийшов слон - потоптав,
прийшла слониха - потоптала,
прийшов слоненя - побігав.
Прийшов двірник - все підмів,
поставив, стіл, стілець, друкарську машинку і написав:
“Дорогі мої доньки - точки,точки, точки, точки,
висилаю вам панчішки - точки,точки, точки , точки,
але панчішки не прості - точки,точки, точки , точки,
у них золоті застібки - точки,точки, точки , точки.
Заклеїв конверт, поставив печатку.
Лист йшов-йшов, йшов-йшов - не дійшло.
Лист їхали-їхали, їхали-їхали і приїхали.

Схожі статті:
Таматические заняття. Автомобілі - Заняття розраховане на дітей у віці від 2-3 років. Марки і логотипи автомобілів, деталі машин, лото.
Дерев'яна іграшка "Паровозик" - Каталка паровозик, конструктор і пірамідка - оригінальний і дуже красивий ігровий набір з дерева.