Затримка місячних при негативному тесті

Деякі жінки з нетерпінням чекають затримки місячних, як ознаки настала довгоочікуваної вагітності. А для деяких цей симптом стає просто катастрофою. Але тест чомусь негативний, хоча є затримка. Чому?

 

 

Затримка місячних зовсім не обов'язково означає настання вагітності. Для цього можуть бути інші причини, і їх кілька. По-перше, це може бути всього лише нестабільність гормонального фону в підлітковому віці, коли після перших в житті дівчини місячних стабільність циклу може настати лише через пару років.

 

Наступна причина - дисфункція яєчників, яка викликає затримку в межах п'яти днів щомісяця. Дисфункція - це порушення роботи, яке може бути викликано декількома причинами. Найпоширенішими є захворювання матки, порушення в ендокринній системі, зокрема - захворювання щитовидної залози. Природно, з'ясувати цю причину можна тільки в тому випадку, якщо пройти гінекологічне обстеження та обстеження у ендокринолога.

 

Також якщо затримка місячних тест негативний, це може вказувати і на різні гінекологічні захворювання, запальні процеси, в тому числі і яєчників. Велика частина таких захворювань порушує менструальний цикл, і якщо ви відчуваєте неприємні відчуття внизу живота, або бачите будь-які виділення, то обов'язково треба звернутися до лікаря.

 

Ще одна причина - високий рівень тестостерону в організмі жінки, і це захворювання носить назву синдром полікістозних яєчників. Зовні він може виражатися в надмірному рості волосся, великій вазі, і затримка менструації є одним з його ознак. Самий неприємний момент в тому, що цей синдром стає причиною безпліддя. Але лікувати синдром просто: для цього прописують звичайні оральні контрацептиви.

 

Існує цілий ряд і більш «простих» причин затримки:
- сильний нервовий стрес, регулярне нервове напруження на роботі або в навчанні;
- великі фізичні навантаження;
- переїзд на нове місце, пов'язане з акліматизацією;
- різке скидання ваги, або різке його збільшення.

 

У цих випадках ситуація змінюється, як тільки усувається зовнішня причина. Також затримка може мати психологічний характер, коли жінка довго не може завагітніти і надто пильно стежить за своїм циклом. Це називається «помилкова вагітність», у якій навіть можуть прищепитися деякі ознаки справжньої.

 

Як би те ні було, затримка місячних завжди чітко вказує на якісь проблеми зі здоров'ям, тому, якщо при негативному тесті ви хоча б пару разів поспіль зіткнулися з затримкою, то варто обов'язково звернутися до лікаря.

 

Схожі статті:
Італійські коляски Peg Perego - Прогулянки з маленькою дитиною стають набагато легше і приємніше за наявності коляски. Інакше, як би корисно не було перебування на свіжому повітрі, і скільки б плюсів цих заходів для малюка ми не знайшли, без транспорту вона перетворюється в постійну силове навантаження для батьків.
Чи повинна жінка годувати дитину грудьми - Можливо, питання годувати дитини груддю або віддати перевагу штучне вигодовування - один з найскладніших. Деякі приймають рішення ще до народження малюка.


Рубрики: Краса і здоров'я, корисні статті
Теги:
2011, Грудень, 30