Жираф з кульок. Уроки моделювання

Фігура жирафа з повітряних куль Жираф
Скручуємо жирафа з куль. Уроки моделювання з кульок ковбасок.

 

Вироби та фігурки з повітряних кульок >>>

 

"Жираф"

Для жирафа тобі знадобиться 4 кульки-ковбаски (ШДМ) і один 5-дюймовий кульку.

Основне правило скручування - Все скрутки роби однією рукою і тільки в одному напрямку, весь час притримуючи перший і передостанній бульбашки всіма пальцями іншої руки - інакше все розкрутиться!

 

0071.jpg

 

 • 1. Надуй 5-дюймовий кулька - це майбутня мордочка жирафа.
 • 2. Надуй світлу ковбаску на 10 див. Відріж частину і зав'яжи кінець. Скрути посередині, а кінці зв'яжи разом. Вийшли очі. Можна зробити очі з 5-дюймового кульки: надуваєте його на чверть обсягу, зав'язуєте вузлик, потім перекручуєте посередині, щоб вийшли два круглих пузырика-очі. Треба потренуватися, пограти повітрям в кульці, ганяючи повітря з однієї частини в іншу і швидко перекручуючи, відразу однакові за формою і розміром очі не вийдуть, але якщо набратися терпіння, очі вийдуть дуже симпатичні.
 • 3. Надуй таку ковбаску, залишивши ненадутыми 15-20 см
 •  

  Кулі для жирафа

   

 • 4. Зв'яжи 5-дюймовий кульку і ковбаску. Перед тим як зв'язати, одягни на сайт ковбаски очі. Після зв'язки вони вийдуть як раз нагорі мордочки.

 

0051.jpg

 

 • 5. З ковбаски, прив'язаною до мордочці, починаєш крутити вуха і ріжки майбутнього жирафа. Спочатку робиш великий міхур близько 20 см, сгибаешь його навпіл і скручиваешь замком, потім міхур 5 см і 2 міхура за 1,5-2 см, знову міхур 5 см і 20 див. Останній великий міхур сгибаешь навпіл і скручиваешь замком. Решту невелику частину закрепляешь ззаду голови. Що вийшло? Голова жирафа з вухами і ріжками!

 

0061.jpg

 

 • 6. З другої ковбаски (залишивши ненадутыми теж 15-20 см) робиш шию, тулуб та ноги. Скрути маленький міхур 1,5 см, прикрути його до голови і скрути у формі вуха, розмісти його навпроти того міхура, що підпирає голову, тобто спереду під 5-дюймовим кулею. Ці 2 міхура підтримують голову. Тепер скрути великий міхур 30 см (шия), потім маленький 2 см і 2 міхура по 10 см (передні ноги). Ноги скрути замком разом, а маленький міхур скрути у формі вуха між шиєю і ногами. Тепер прийшла черга тулуба. Зроби 2 міхура по 10 см, скрути їх разом замком, скрути третій міхур в 10 см і просунь його між першими двома. Вийде тіло. Решту відріж і зав'яжи вузол. Написано багато, але не лякайся, це робиться легко. Головне, щоб довжини надутою ковбаски вистачило на всі бульбашки - якщо не вистачить, доведеться перекручувати, на жаль.

 

0071.jpg

0071.jpg

 

 • 7. Беремо третю ковбаску. Надуваємо, залишаючи ненадутыми 20 див. Скручиваешь один міхур 5 см (хвіст), потім 2 міхура за 10 (задні ноги). Засовуєш між частинами тіла хвіст і кілька разів скручиваешь замком з задніми ногами. Тоді хвіст і ноги будуть добре триматися. Решту ковбаски відрізаєш (можна використовувати потім для інших моделей) і хвостик завязываешь.

 

0071.jpg

0071.jpg

 

 • 8. Розмалюй маркером мордочку жирафа і його симпатичні цятки. Не бійся, він тебе не вкусить!

 

0071.jpg

 

А найпростіший жираф робиться взагалі з однієї ковбаски, схоже на собачку.

 


Надуватели

 

Творча майстерня "Надуватели"
Іграшки з повітря, розвиваючі набори, навчальна література та фільми. Повний спектр товарів та послуг для моделювання з повітряних кульок.