Золота рибка з макаронів

Золота рибка з макаронівМакаронами можна прикрасити і пожвавити будь-яку, саму простеньку річ. Сьогодні ми зробимо це з аплікацією «Золота рибка».

 

 

 

Дитячі вироби - благодатна нива для дорослого, адже дитині цікаво все, що можна помацати, не боячись зіпсувати або створити щось власними силами. Простір для такої приємної роботи може дати будь-який підручний матеріал, знайдений в засіках вашого будинку: ґудзики, намистини, вата, кольорові серветки і навіть звичайні макарони. Скільки цікавий речей можна зробити за допомогою макаронів і локшини: ялинку, сніжинку, машину, квітка або мультяшного героя. Умільці-фантазери вже давно примітили і використовують цей матеріал для своїх робіт. Тим більше що зараз велика різноманітність форм можна зустріти в магазині: мушлі, завитки, спіралі, зірки або навіть готові фігурки маленьких лялечок, машин, ялиночок і т. п. Макаронами можна прикрасити і пожвавити будь-яку, саму простеньку річ. Сьогодні ми зробимо це з аплікацією «Золота рибка».

Почнемо роботу з заготівлі фону, на який наклеїв жовте тулуб рибки, потім визначимо на ньому голову і очей.
11.jpg
Тепер почнемо акуратно викладати і приклеювати макарони як риб'ячі чешуинки. Для більш якісної роботи варто спочатку просто викласти малюнок луски, а потім, підправивши, щоб вони не виглядали за край тулуба рибки, приклеїти.
21.jpg
Плавці зробимо з двох маленьких паперових віял, зібраних гармошкою і склеєних з одного краю. Таким же чином виготовимо і хвіст, тільки більшого розміру. Також акуратно підклеюємо їх поруч з тулубом.
31.jpg
Тепер залишилося лише оформити морське дно. Для цього ми використовуємо макарони-черепашки, укладені і приклеєні по нижньому краю роботи, і нитками водоростей, зробленими за допомогою техніки «крива гармошка»: збираємо довгу стрічку в гармошку не рівними складками, а хаотично, а потім, повністю зібрану, розрізаємо одним помахом» ножиць на дві половинки. Потім приклеюємо водорості, для додання обсягу промазуючи клеєм лише їх кінчики.
Золота рибка з макаронів

 

Схожі статті:


Ліпимо з солоного тіста будиночок
- Для різнобічного розвитку дитини необхідно проводити всілякі заняття. Дуже добре зайнятися домашнім творчістю.
Рибки. Вироби з непридатного матеріалу - Нещодавно виявили, що деякі продукти в магазині почали упаковувати на кольорові полістирольні таці. Симпатичну упаковку відразу оприбуткували в справу і зробили забавну іграшку для малюка.