Відправити дитину в табір тепер дуже просто

Дитячий літній табір   Поради батькам
Кожна людина потребує зміни обстановки і відпочинку. Це стосується не лише дорослих, але і дітей. Добре якщо у вас є бабусі і дідуся в селі, які із задоволенням візьмуть онука чи онучку на всі літні канікули, а що робити тим батькам, у яких родичі не тільки живуть у місті, але і не мають власної дачі.

далі...

Ігри для дітей і дорослих на відкритому повітрі

ігри в поході Поради батькам
Отже, ви вирішили відправиться в похід разом з дитиною. Ось кілька корисних порад для спільного веселого відпочинку на природі.

далі...

«Батіг» або «пряник» - в чому секрет виховання дітей?

секрети виховання Розвиток і виховання
Дивишся часом на деяких дітей і не розумієш, як же батьки можуть терпіти таких жахливих створінь? Капризи, скандали, прагнення все зробити наперекір проглядається в будь-якому вчинку. Так що ж служить основою такої поведінки дитини - закладений природою характер або неправильне виховання батьків?

далі...

Специфіка одягу для новонароджених

Одяг для новонароджених Товари для дітей
У дитячому одязі існує комплекс специфічних ознак, які характеризують її з тієї чи іншої сторони. До таких специфічних ознак відноситься колір, дизайн, фасон, якість матеріалу, спосіб застібання та інше.

далі...

Календар для дітей по місяцях. Завантажити та роздрукувати

Правильно виховуємо дитину Поради батькам
Знайомство з календарем треба починати задовго до школи. Календар допоможе дитині орієнтуватися в місяцях і днях тижня. Повісивши календар на стіну, ви допоможете маляті візуально уявити циклічність днів, тижнів, місяців і сезонних змін в році.

далі...

Вчимося в'язати. В'яжемо ланцюжок гачком

Вчимося в'язати   Навчити дитину в'язати - немає нічого простіше. Почніть з в'язання гачком простих ланцюжків. Головне нитки товстіший і кольори яскравішими.

далі...

За що можна хвалити дитину?

Правильно виховуємо дитину   Поради батькам
Як можна оцінювати вчинки дитини? Чи варто, взагалі, оцінювати дії малюків, чи наша оцінка приведе до роботи заради похвали чи під уникнення покарання.

далі...

Як обійтися без слів НЕМАЄ і не МОЖНА у вихованні дитини

Можна говорити немає і не можна   Поради батькам
Деякі педагогіки розвитку дітей не радять при спілкуванні з дитиною вживати такі слова, як "Ні" і "не Можна"". Як же здійснити це вдома?

далі...

Слов'янські свята для дітей

Слов'янські свята   Поради батькам
Давайте ставитися до свят, не просто як до чергового розваги і зайвого приводу. Організувати правильний свято - ще одна педагогічна задача не тільки для вихователів дитячих садів, але й для батьків.

далі...

Вчимося ліпити з пластиліну з дітьми. Уроки для малюків

вироби з пластиліну  

Жучки

Ліпимо з дітьми
Пластилін, не такий вже простий матеріал, тим більше для малюків. Дуже часто, пластилін буває занедбаний, з-за того, що у малюка просто не виходить нічого з нього зробити. Ось кілька ідей, що може зліпити з пластиліну дитина в 3 роки.

далі...Сторінка 1 з 1012345»...Остання »