Лабіринт з упаковки для торта

Лабіринт з упаковки для торта Безкоштовні іграшки
Продовжуємо рубрику про ігри та іграшки, які можна зробити з підручних матеріалів, а точніше з пластикового одноразового посуду.

 

 

Можна займатися раннім розвитком, читати розумні книжки, типу “правильний догляд за дитиною“, купувати дорогі, але як нам здається, супер розвиваючі іграшки. Але більшість купованих іграшок набридають дитині через кілька днів, годин, а іноді і хвилин. Всі іграшкові прилавки для свого чада не скупиш, але воно і не потрібно. досить проявити трохи фантазії і звичайна пластикова труба залишилась від ремонту може перетворитися в підзорну трубу, дитяче ліжечко - спортивний тренажер, а піднос для торта в розвиваючу іграшку на концентрацію уваги і моторики.

 

Одноразова упаковка - окрема велика тема для ігор і творчості. Ми вже писали, як із стаканчиків зробити закідушку, з підносів для продуктів - плаваючих рибок і кораблики, а ідеї виробів з пластикових тарілок взагалі можна знайти на кожному сайті дитячої творчості в інтернеті. Ось тільки до пластикових коробок від покупних тортів поки ще ніхто не добрався.

 

Щодо кришки від торта - тут і думати нічого. Вручіть її дитині, і вона відразу опиниться на голові превратясь в маскарадну капелюх або лицарський шолом. А ось з підноса пропонуємо зробити лабіринт для кульки, схожі які були раніше практично у кожної дитини в моїй молодості, але й сьогодні ще можна зустріти аналогічну іграшку в інтернет магазинах.

 

Для лабіринту вам будуть потрібні маленькі кульки, які з успіхом можна замінити намистинками. При бажанні, сам підніс можна прикрасити наклейками або аплікацією з паперу. І все, розвиваюча гра готова.

 

саморобні ігри та іграшки для дітей

 

розвиваючі іграшки своїми руками

 

Ми вам обіцяємо, що лабіринт з підноса стане улюбленою іграшкою Вашого малюка, виріб на це і не претендує. Але час проведений, наприклад, за окрасою лабіринту, або сам факт того, що з непотрібної речі можна зробити цікаву гру - відкластися у дитини в пам'яті.

 

Схожі статті:
Іграшки своїми руками. Закидушка - Берм пластикові стаканчики і придумуємо розважальні ігри на дитячі конкурси.
Ігри своїми руками. Блішки - а ось так можна зробити російську народну гру, в яку грали наші бабусі і дедеушки. Матеріали: монетка і квасоля.