Основні принципи гри з кубиками Зайцева

Кубики Зайцева Методика Зайцева
Якщо у вашої дитини ще не було таких кубиків, то найближчий свято один із чудових приводів подарувати їх дитині.

 

 

Якщо у вашої дитини ще не було таких кубиків, то найближчий свято один із чудових приводів подарувати їх дитині. Бажано, обставити поява цих кубиків як якесь диво, ще вчора ввечері їх не було, а вранці дитина прокидається, а вони стоять на столі перед його ліжком. Подыграйте дитині, коли він запитає у Вас, звідки вони взялися, скажіть , що самі не в курсі.

 

Якщо Ваша дитина легко піддається навчання і з явним інтересом йде на контакт зі всім новим, то з першого ж заняття можна переходити до складання з ним слів за допомогою кубиків або указкою на стенді. Маленьким діткам, які ще не усвідомили того, що відбувається, навряд чи буде зрозуміло що ви від нього хочете, для них можна придумати інше заняття, наприклад, берете кубики і трясете його, всі кубики мають різне наповнення, залізні кришечки, дерев'яні палички. Можна взяти кубик і потрясти його, зверніть увагу малюка на те, як кубик дзвенить, наприклад скажіть йому, що цей кубик дерев'яний і шумить він тихо й глухо, а цей кубик залізний і шумить він набагато голосніше і дзвінкіше. А можна звернути увагу малюка на те, що кубики різні за розміром, одні більше, а інші менше, то це ж дуже важливо. Ці дуже добре розвивають сенсорику у малюків.

 

Якщо дитина починає ставитися з певною обережністю до Ваших занять, то можна дозволить йому просто пограти з кубиками, наприклад, побудувати з них башту або будиночок. Якщо ж у нього є інтерес до складання слів, то можна запропонувати йому пограти в такі ігри, як «Подорож», це коли ви пропонуєте дитині називати слова назв тих предметів, які вам знадобляться у вашій подорожі, а самі складаєте ці слова. Або, можна запропонувати йому гру прогулянки по лісі, нехай дитина називає ті слова, які він може зустріти гуляючи по лісі. Варіантів може бути маса, рівно стільки, на скільки вистачить фантазії.

 

Бажано намагатися використовувати у ваших іграх не тільки слова, але й цифри, так наприклад якщо дитина називає слово дерево або гриб, запитаєте у нього, скільки грибів він може знайти в лісі.

 

Олександр
Схожі статті:
Розвиваючі ігри Воскобовича - Зараз, його технологія застосовується в багатьох дитячих садках, так як вона дуже добре тренує у дітей логічне мислення і дрібну моторику.
Кубики Зайцева і його методика навчання читанню - Ця методика отримала дуже широке застосування завдяки тому, що її можна використовувати навіть у домашніх умовах.