Зрозумій мене мама

Ваша дитина ще не вміє говорити? Але мімікою, жестами і навіть сльозами він намагається розповісти вам про своїх почуттях і бажаннях. Вам необхідно постаратися зрозуміти його.

 

 

Ваша дитина ще не вміє говорити? Але мімікою, жестами і навіть сльозами він намагається розповісти вам про своїх почуттях і бажаннях. Вам необхідно постаратися зрозуміти його.
У деяких випадках незвичайну поведінку дитини повинно насторожити вас.

 

У яких випадках варто турбуватися?
1) Вашій дитині всього один або два місяці, а він абсолютно спокійний і не на що не реагує або постійно плаче.
2) Він не рухає ручками й ніжками не дивиться на маму і не цікавиться яскравими іграшками.
3) В 4 місяця ваш малюк не прагнути до візуального контакту з іншими людьми. До того ж тривожним симптомом може бути відсутність посмішки. Обов'язково повідомте про це лікаря.
4) В 6 місяців малюк не видає звуків радості, як при вигляді батьків, так і при вигляді іграшки.
5) В 1 рік дитина не може відрізнити близьких від незнайомих людей. Малюк ні до кого не прив'язаний, до всіх ставиться однаково. Він не плаче коли мама йде. Любить грати один.
З боку створюється відчуття, що він живе в зовсім власному замкнутому світі. Якщо ви вчасно зверніться до лікаря, то можливо проблем у розвитку дитини вам вдасться уникнути. І у вас буде рости здоровенький і радісний малюк.

 

Турбота і переживання про дитину забирають у мами дуже багато часу. Так що про себе і своєї зовнішності ми замислюємося в останню чергу. Але все ж варто знайти час, та приділити увагу собі, своїй зовнішності.
Спробуйте відвідати салони краси телефони, яких у вас вже давно на прикметі. Саме там вас чекає повне перетворення. Не забувайте, що дитині потрібна не просто турбота, йому потрібна щаслива і радісна мама. А такою щасливою ви будите, якщо станете доглядати за собою.

 

Схожі статті:
Затримка місячних при негативному тесті - Деякі жінки з нетерпінням чекають затримки місячних, як ознаки настала довгоочікуваної вагітності. А для деяких цей симптом стає просто катастрофою. Але тест чомусь негативний, хоча є затримка. Чому?
Потрібно сповивати малюка? - Деякі сучасні мами впевнені, що повзунки т комбінезони набагато зручніше пелюшок. Адже вони не сковують рухи малюка, та і йому так легше буде розвиватися.


Рубрики: Розвиток і виховання, корисні статті
Теги:
2011, Грудень, 31